| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
anni.si |
SSD disk 128GB mSATA Integral MO-300, INSSD128GMSA6M | €16.28 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| SSD formas standarts | mSATA |
| SDD diskdziņa kapacitāte | 128 GB |
| Interfeiss | Serial ATA III |
| Atmiņas tips | TLC |
| NVMe | |
| Aparatūras šifrēšana | |
| Lasīšanas ātrums | 480 MB/s |
| Rakstīšanas ātrums | 400 MB/s |
| Kontrollera tips | SMI SM2258XT |
| TRIM atbalsts | |
| S.M.A.R.T. atbalsts | |
| Vidējais laiks starp kļūmēm (MTBF) | 1500000 h |
| TBW vērtējums | 50 |
| Sertifikācija | CE, FCC, RoHS |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 29,9 mm |
| Dziļums | 50,8 mm |
| Augstums | 3,45 mm |
| Svars | 8 g |
| Ārējās vides apstākļi | |
| Darbības temperatūras amplitūda (T-T) | 0 - 70 °C |
| Uzglabāšanas temperatūras amplitūda (T-T) | -40 - 85 °C |
| Darbības relatīvā mitruma amplitūda | 0 - 90 % |
| Tehniskās detaļas | |
| Ilgtspējas sertifikāti | RoHS |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iepakojuma platums | 113 mm |
| Iepakojuma dziļums | 134 mm |
| Iepakojuma augstums | 14 mm |
| Iepakojuma svars | 24 g |