Ražotājs: Integral
Modelis: INSSD1TM280
EAN: 5055288434516
Integral 1TB M.2 SATA III 22X80 SSD (2020 MODEL). SDD diskdziņa kapacitāte: 1024 GB, SSD formas standarts: M.2, Lasīšanas ātrums: 360 MB/s, Rakstīšanas ātrums: 300 MB/s, Datu pārsūtīšanas ātrums: 6 Gbit/s, Komponente: PC / portatīvais dators
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| SSD formas standarts | M.2 |
| SDD diskdziņa kapacitāte | 1024 GB |
| Interfeiss | Serial ATA III |
| Atmiņas tips | MLC |
| NVMe | |
| Komponente | PC / portatīvais dators |
| Datu pārsūtīšanas ātrums | 6 Gbit/s |
| Lasīšanas ātrums | 360 MB/s |
| Rakstīšanas ātrums | 300 MB/s |
| TRIM atbalsts | |
| S.M.A.R.T. atbalsts | |
| Vidējais laiks starp kļūmēm (MTBF) | 1500000 h |
| Sertifikācija | CE, FCC |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Darbības spriegums | 3,3 V |
| Ārējās vides apstākļi | |
| Darbības temperatūras amplitūda (T-T) | 0 - 70 °C |
| Uzglabāšanas temperatūras amplitūda (T-T) | -40 - 85 °C |
| Svars&dimensijas | |
| Dziļums | 80 mm |
| Augstums | 3,8 mm |
| Svars | 6 g |
| Tehniskās detaļas | |
| Ilgtspējas sertifikāti | RoHS |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iepakojuma platums | 64 mm |
| Iepakojuma dziļums | 8 mm |
| Iepakojuma svars | 15 g |