Ražotājs: Integral
Modelis: INSSD240GS625V2
EAN: 5055288435933
Integral 240 GB V Series SATA III 2.5” SSD Version 2. SDD diskdziņa kapacitāte: 240 GB, SSD formas standarts: 2.5", Lasīšanas ātrums: 450 MB/s, Rakstīšanas ātrums: 400 MB/s, Datu pārsūtīšanas ātrums: 6 Gbit/s, Komponente: PC / portatīvais dators
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| SSD formas standarts | 2.5" |
| SDD diskdziņa kapacitāte | 240 GB |
| Interfeiss | Serial ATA III |
| Atmiņas tips | TLC |
| NAND zibatmiņas veids | TLC (Triple Level Cell) |
| NVMe | |
| Komponente | PC / portatīvais dators |
| Aparatūras šifrēšana | |
| Datu pārsūtīšanas ātrums | 6 Gbit/s |
| Lasīšanas ātrums | 450 MB/s |
| Rakstīšanas ātrums | 400 MB/s |
| Kontrollera tips | SMI SM2258XT |
| S.M.A.R.T. atbalsts | |
| TRIM atbalsts | |
| Vidējais laiks starp kļūmēm (MTBF) | 1500000 h |
| Aizsardzības īpašības | Triecienizturīgs |
| TBW vērtējums | 80 |
| Sertifikācija | CE, FCC |
| Papildus informācija | |
| Produkta krāsa | Pelēks |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Darbības spriegums | 5 V |
| Jaudas patēriņš (lasa) | 1,227 W |
| Jaudas patēriņš (raksta) | 1,584 W |
| Enerģijas patēriņš (idle) | 0,4 W |
| Ārējās vides apstākļi | |
| Darbības temperatūras amplitūda (T-T) | 0 - 70 °C |
| Uzglabāšanas temperatūras amplitūda (T-T) | -40 - 85 °C |
| Darbības relatīvā mitruma amplitūda | 5 - 85 % |
| Operacionālā vibrācija | 3,08 G |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 69,8 mm |
| Dziļums | 100,2 mm |
| Augstums | 7 mm |
| Svars | 45 g |
| Tehniskās detaļas | |
| Ilgtspējas sertifikāti | RoHS |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iepakojuma platums | 107 mm |
| Iepakojuma dziļums | 13 mm |
| Iepakojuma augstums | 133 mm |
| Iepakojuma svars | 64 g |
| Iepakojuma tips | Kaste |