Ražotājs: Integral
Modelis: INSSD256GM280
EAN: 5055288444874
Integral 256GB M.2 SATA III 22X80 SSD (2020 MODEL). SDD diskdziņa kapacitāte: 256 GB, SSD formas standarts: M.2, Lasīšanas ātrums: 500 MB/s, Rakstīšanas ātrums: 400 MB/s, Datu pārsūtīšanas ātrums: 6 Gbit/s, Komponente: PC / portatīvais dators
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| SSD formas standarts | M.2 |
| SDD diskdziņa kapacitāte | 256 GB |
| Interfeiss | Serial ATA III |
| Atmiņas tips | 3D TLC NAND |
| Komponente | PC / portatīvais dators |
| Datu pārsūtīšanas ātrums | 6 Gbit/s |
| Lasīšanas ātrums | 500 MB/s |
| Rakstīšanas ātrums | 400 MB/s |
| Kontrollera tips | Phison S12 |
| M.2 atslēgas ID | B+M |
| TRIM atbalsts | |
| S.M.A.R.T. atbalsts | |
| ECC | |
| Vidējais laiks starp kļūmēm (MTBF) | 1500000 h |
| Aizsardzības īpašības | Triecienizturīgs |
| Sertifikācija | CE, FCC |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Jaudas patēriņš (lasa) | 3,3 W |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 80 mm |
| Dziļums | 2,25 mm |
| Augstums | 22 mm |
| Svars | 6 g |
| Ārējās vides apstākļi | |
| Darbības temperatūras amplitūda (T-T) | 0 - 40 °C |
| Uzglabāšanas temperatūras amplitūda (T-T) | -40 - 85 °C |
| Darbības relatīvā mitruma amplitūda | 5 - 90 % |
| Tehniskās detaļas | |
| Ilgtspējas sertifikāti | RoHS |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iepakojuma platums | 120 mm |
| Iepakojuma dziļums | 8 mm |
| Iepakojuma augstums | 64 mm |
| Iepakojuma svars | 15 g |