Ražotājs: Integral
Modelis: INSSD512GMSA6MCR140
EAN: 5055288428058
Integral 512GB CRYPTO MSATA 6GBPS HARDWARE ENCRYPTED FIPS 140-2. SDD diskdziņa kapacitāte: 512 GB, SSD formas standarts: mSATA, Lasīšanas ātrums: 450 MB/s, Rakstīšanas ātrums: 350 MB/s, Datu pārsūtīšanas ātrums: 6 Gbit/s
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
INTEGRAL CRYPTO | €765.70 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| SSD formas standarts | mSATA |
| SDD diskdziņa kapacitāte | 512 GB |
| Interfeiss | Serial ATA III |
| Atmiņas tips | MLC |
| NVMe | |
| Aparatūras šifrēšana | |
| Drošības algoritma atbalstīts | 256-bit WEP, FIPS 140-2 |
| Datu pārsūtīšanas ātrums | 6 Gbit/s |
| Lasīšanas ātrums | 450 MB/s |
| Rakstīšanas ātrums | 350 MB/s |
| S.M.A.R.T. atbalsts | |
| TRIM atbalsts | |
| ECC | |
| Vidējais laiks starp kļūmēm (MTBF) | 1000000 h |
| Atbalstītās Windows operētājsistēmas | |
| Sertifikācija | CE, FCC |
| Papildus informācija | |
| Iekšējs | |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Darbības spriegums | 3,3 V |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 29,9 mm |
| Dziļums | 50,8 mm |
| Augstums | 3,8 mm |
| Svars | 8 g |
| Ārējās vides apstākļi | |
| Darbības temperatūras amplitūda (T-T) | 0 - 70 °C |
| Uzglabāšanas temperatūras amplitūda (T-T) | -40 - 85 °C |
| Tehniskās detaļas | |
| Ilgtspējas sertifikāti | RoHS |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iepakojuma platums | 125 mm |
| Iepakojuma dziļums | 16 mm |
| Iepakojuma augstums | 195 mm |
| Iepakojuma svars | 69 g |