Ražotājs: Integral
Modelis: INSSD512GS625M7CR140
EAN: 5055288425859
Integral 512GB CRYPTO SSD HARDWARE ENCRYPTED SATA III 2.5" FIPS 140-2. SDD diskdziņa kapacitāte: 512 GB, SSD formas standarts: 2.5", Lasīšanas ātrums: 450 MB/s, Rakstīšanas ātrums: 375 MB/s, Datu pārsūtīšanas ātrums: 6 Gbit/s
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
INTEGRAL CRYPTO SSD HARDWARE ENCRYPTED FIPS 140-2 | €860.36 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| SSD formas standarts | 2.5" |
| SDD diskdziņa kapacitāte | 512 GB |
| Interfeiss | Serial ATA III |
| Atmiņas tips | MLC |
| NVMe | |
| Aparatūras šifrēšana | |
| Drošības algoritma atbalstīts | 256-bit WEP, FIPS 140-2 |
| Datu pārsūtīšanas ātrums | 6 Gbit/s |
| Lasīšanas ātrums | 450 MB/s |
| Rakstīšanas ātrums | 375 MB/s |
| S.M.A.R.T. atbalsts | |
| TRIM atbalsts | |
| ECC | |
| Vidējais laiks starp kļūmēm (MTBF) | 1000000 h |
| Atbalstītās Windows operētājsistēmas | |
| Sertifikācija | CE, FCC |
| Papildus informācija | |
| Iekšējs | |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Darbības spriegums | 5 V |
| Ārējās vides apstākļi | |
| Darbības temperatūras amplitūda (T-T) | 0 - 70 °C |
| Uzglabāšanas temperatūras amplitūda (T-T) | -40 - 85 °C |
| Operacionālā vibrācija | 20 G |
| Operacionālais trieciens | 500 G |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 69,8 mm |
| Dziļums | 100,1 mm |
| Augstums | 7 mm |
| Svars | 76 g |
| Tehniskās detaļas | |
| Ilgtspējas sertifikāti | RoHS |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iepakojuma platums | 161 mm |
| Iepakojuma dziļums | 15 mm |
| Iepakojuma augstums | 230 mm |
| Iepakojuma svars | 157 g |