Ražotājs: Integral
Modelis: INSSD240GM280NUPX
EAN: 5055288436558
Integral INSSD240GM280NUPX. SDD diskdziņa kapacitāte: 240 GB, SSD formas standarts: M.2, Lasīšanas ātrums: 2900 MB/s, Rakstīšanas ātrums: 2200 MB/s, Komponente: PC / portatīvais dators
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| SSD formas standarts | M.2 |
| SDD diskdziņa kapacitāte | 240 GB |
| Interfeiss | PCI Express |
| Atmiņas tips | MLC |
| NAND zibatmiņas veids | MLC (Multi Level Cell) |
| Komponente | PC / portatīvais dators |
| Lasīšanas ātrums | 2900 MB/s |
| Rakstīšanas ātrums | 2200 MB/s |
| Kontrollera tips | Phison PS5007-E7 |
| S.M.A.R.T. atbalsts | |
| TRIM atbalsts | |
| Vidējais laiks starp kļūmēm (MTBF) | 2000000 h |
| TBW vērtējums | 349 |
| Sertifikācija | CE, FCC |
| Ārējās vides apstākļi | |
| Darbības temperatūras amplitūda (T-T) | 0 - 65 °C |
| Uzglabāšanas temperatūras amplitūda (T-T) | -40 - 85 °C |
| Darbības relatīvā mitruma amplitūda | 0 - 90 % |
| Ne-operacionālā vibrācija | 30 G |
| Ne-operacionālais trieciens | 1500 G |
| Svars&dimensijas | |
| Dziļums | 80 mm |
| Augstums | 3,8 mm |
| Svars | 10 g |
| Tehniskās detaļas | |
| Ilgtspējas sertifikāti | RoHS |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iepakojuma platums | 65 mm |
| Iepakojuma dziļums | 114 mm |
| Iepakojuma augstums | 8 mm |
| Iepakojuma svars | 58 g |