| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
Integral INSSD2535BRACKET SSD diskdzinis 2.5" | €2.88 |
|
www.pure-gaming.fr |
Integral INSSD2535BRACKET disque SSD 2.5" | €6.00 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| SSD formas standarts | 2.5" |
| Aparatūras šifrēšana | |
| Informācija par iepakojumu | |
| Datu uzkrājēja adaptera tips | 2.5" - 3.5" |
| Iepakojuma platums | 125 mm |
| Iepakojuma dziļums | 115 mm |
| Iepakojuma augstums | 12 mm |
| Iepakojuma svars | 37,2 g |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 101 mm |
| Dziļums | 100 mm |
| Augstums | 11 mm |
| Svars | 36 g |