Ražotājs: Integral
Modelis: INSSD2TM280NM3PX
EAN: 5055288449404
Integral INSSD2TM280NM3PX. SDD diskdziņa kapacitāte: 2 TB, SSD formas standarts: M.2, Lasīšanas ātrums: 4850 MB/s, Rakstīšanas ātrums: 4400 MB/s, Komponente: PC (dators)
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| SSD formas standarts | M.2 |
| SDD diskdziņa kapacitāte | 2 TB |
| Interfeiss | PCI Express 4.0 |
| Atmiņas tips | TLC |
| NVMe | Jā |
| Komponente | PC (dators) |
| Aparatūras šifrēšana | Nē |
| Lasīšanas ātrums | 4850 MB/s |
| Rakstīšanas ātrums | 4400 MB/s |
| Nejauša lasīšana (4KB) | 620000 Ieejas/Izejas operācijas sekundē |
| Nejauša rakstīšana (4KB) | 630000 Ieejas/Izejas operācijas sekundē |
| PCI Express CEM versija | 4.0 |
| TRIM atbalsts | Jā |
| S.M.A.R.T. atbalsts | Jā |
| Vidējais laiks starp kļūmēm (MTBF) | 1500000 h |
| Aizsardzības īpašības | Triecienizturīgs |
| Sertifikācija | UKCA, CE, FCC, RoHS |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Darbības spriegums | 3,3 V |
| Jaudas patēriņš (lasa) | 4,4 W |
| Jaudas patēriņš (raksta) | 5 W |
| Ārējās vides apstākļi | |
| Darbības temperatūras amplitūda (T-T) | 0 - 70 °C |
| Uzglabāšanas temperatūras amplitūda (T-T) | -40 - 85 °C |
| Darbības relatīvā mitruma amplitūda | 5 - 95 % |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 22 mm |
| Dziļums | 80 mm |
| Augstums | 0,8 mm |
| Svars | 6,4 g |
| Tehniskās detaļas | |
| Ilgtspējas atbilstība | Jā |
| Ilgtspējas sertifikāti | RoHS |
| Garantijas periods | 5 gads(i) |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iepakojuma platums | 55 mm |
| Iepakojuma dziļums | 10 mm |
| Iepakojuma augstums | 155 mm |
| Iepakojuma svars | 37,8 g |