Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| SSD formas standarts | M.2 |
| SDD diskdziņa kapacitāte | 480 GB |
| Interfeiss | PCI Express |
| Atmiņas tips | MLC |
| NVMe | |
| NVMe versija | 1.2 |
| Lasīšanas ātrums | 2900 MB/s |
| Rakstīšanas ātrums | 2200 MB/s |
| Nejauša lasīšana (4KB) | 210000 Ieejas/Izejas operācijas sekundē |
| Nejauša rakstīšana (4KB) | 265000 Ieejas/Izejas operācijas sekundē |
| Kontrollera tips | Phison PS5007-E7 |
| S.M.A.R.T. atbalsts | |
| TRIM atbalsts | |
| Vidējais laiks starp kļūmēm (MTBF) | 2000000 h |
| TBW vērtējums | 698 |
| Sertifikācija | CE, FCC |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Jaudas patēriņš (lasa) | 5,1 W |
| Jaudas patēriņš (raksta) | 6,9 W |
| Ārējās vides apstākļi | |
| Darbības temperatūras amplitūda (T-T) | 0 - 65 °C |
| Uzglabāšanas temperatūras amplitūda (T-T) | -40 - 85 °C |
| Darbības relatīvā mitruma amplitūda | 40 - 90 % |
| Uzglabāšanas relatīvā mitruma amplitūda | 40 - 90 % |
| Ne-operacionālā vibrācija | 1500 G |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 22 mm |
| Dziļums | 80 mm |
| Augstums | 3,8 mm |
| Svars | 10 g |
| Tehniskās detaļas | |
| Ilgtspējas sertifikāti | RoHS |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iepakojuma svars | 58 g |