| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
INTEL SOLID-STATE DRIVE 540S SERIES | €97.22 |
|
www.ldlc.com |
Intel Solid-State Drive 540s Series 180 Go | €98.95 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| SSD formas standarts | 2.5" |
| SDD diskdziņa kapacitāte | 180 GB |
| Interfeiss | Serial ATA III |
| Atmiņas tips | TLC |
| Drošības algoritma atbalstīts | 256-bit AES |
| Datu pārsūtīšanas ātrums | 6 Gbit/s |
| Lasīšanas ātrums | 560 MB/s |
| Rakstīšanas ātrums | 475 MB/s |
| Nejauša lasīšana (8KB) | 71000 Ieejas/Izejas operācijas sekundē |
| Nejauša rakstīšana (8KB) | 85000 Ieejas/Izejas operācijas sekundē |
| Nolasīšanas latentums | 50 mikrosekunde |
| Ierakstīšanas latentums | 50 mikrosekunde |
| Litogrāfija | 16 nm |
| End-to-End Data Protection | |
| Pastiprinātas datu aizsardzības pret strāvas pārtraukumiem tehnoloģija | |
| SSD temperatūras novērošana | |
| Uncorrectable Bit Error Rate (UBER) | < 1 per 10^16 bits read |
| Vidējais laiks starp kļūmēm (MTBF) | 1600000 h |
| SSD paredzēts | Patērētājs |
| SSD ARK ID | 94213 |
| Sertifikācija | UL, CE, RCM, BSMI, KCC, Microsoft WHCK/WHLK, VCCI, SATA-IO |
| Papildus informācija | |
| Produkta krāsa | Sudrabs |
| Iekšējs | |
| Statuss | Launched |
| Rakstīšana pēc nejaušības principa (8GB span) | 85000 Ieejas/Izejas operācijas sekundē |
| Lasīšana pēc nejaušības principa (8GB span) | 71000 Ieejas/Izejas operācijas sekundē |
| Izstrādājumu saime | Patērētāja SSD |
| Izstrādājumu sērija | Intel® SSD 540s Series |
| Izstrādājuma koda nosaukums | Loyd Star |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Jaudas patēriņš (lasa) | 0,09 W |
| Jaudas patēriņš (raksta) | 0,09 W |
| Enerģijas patēriņš (guļošais režīms) | 0,005 W |
| Enerģijas patēriņš (idle) | 0,05 W |
| Ārējās vides apstākļi | |
| Darbības temperatūras amplitūda (T-T) | 0 - 70 °C |
| Uzglabāšanas temperatūras amplitūda (T-T) | -55 - 95 °C |
| Darbības relatīvā mitruma amplitūda | 5 - 95 % |
| Uzglabāšanas relatīvā mitruma amplitūda | 5 - 95 % |
| Operacionālā vibrācija | 2,17 G |
| Ne-operacionālā vibrācija | 3,13 G |
| Operacionālais trieciens | 1500 G |
| Ne-operacionālais trieciens | 1500 G |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 100,5 mm |
| Dziļums | 7 mm |
| Augstums | 69,8 mm |
| Tehniskās detaļas | |
| Ilgtspējas sertifikāti | RoHS |
| Zīmolam raksturīgas iezīmes | |
| Intel® Rapid Start Technology | |
| Intel® High Endurance Technology (HET) | |
| Intel® Smart Response Technology | |
| Loģistiskie dati | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 84717070 |