| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
datatronic.fi |
Intel 540s M.2 180 GB Serial ATA III TLC | €66.91 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| SSD formas standarts | M.2 |
| SDD diskdziņa kapacitāte | 180 GB |
| Interfeiss | Serial ATA III |
| Atmiņas tips | TLC |
| Drošības algoritma atbalstīts | 256-bit AES |
| Datu pārsūtīšanas ātrums | 6 Gbit/s |
| Lasīšanas ātrums | 560 MB/s |
| Rakstīšanas ātrums | 475 MB/s |
| Nejauša lasīšana (8KB) | 71000 Ieejas/Izejas operācijas sekundē |
| Nejauša rakstīšana (8KB) | 85000 Ieejas/Izejas operācijas sekundē |
| Nolasīšanas latentums | 50 mikrosekunde |
| Ierakstīšanas latentums | 50 mikrosekunde |
| Litogrāfija | 16 nm |
| End-to-End Data Protection | Nē |
| Pastiprinātas datu aizsardzības pret strāvas pārtraukumiem tehnoloģija | Nē |
| SSD temperatūras novērošana | Nē |
| Uncorrectable Bit Error Rate (UBER) | < 1 per 10^16 bits read |
| Vidējais laiks starp kļūmēm (MTBF) | 1600000 h |
| Tirgus segments | Mobilais |
| SSD paredzēts | Patērētājs |
| SSD ARK ID | 94334 |
| Sertifikācija | UL, CE, RCM, BSMI, KCC, Microsoft WHCK/WHLK, VCCI, SATA-IO |
| Papildus informācija | |
| Iekšējs | Jā |
| SSD elektroenerģijas patēriņš (aktīvs) | 80 mW Typical |
| Statuss | Launched |
| SSD aparatūras šifrēšana | AES 256 bit |
| Diska ietilpība | 180 GB |
| Rakstīšana pēc nejaušības principa (8GB span) | 85000 Ieejas/Izejas operācijas sekundē |
| Lasīšana pēc nejaušības principa (8GB span) | 71000 Ieejas/Izejas operācijas sekundē |
| SSD šoks | 1000 G/0.5 ms |
| Izlaides datums | Q1'16 |
| SSD elektroenerģijas patēriņš (dīkstāvē) | 40 mW Typical |
| Secīgā lasīšana | 560 MB/s |
| Pēdējās izmaiņas | 63903513 |
| Secīgā rakstīšana | 475 MB/s |
| Intel Rapid Start Technology versija | 1,00 |
| Izstrādājumu saime | Patērētāja SSD |
| Izstrādājumu sērija | Intel® SSD 540s Series |
| Izstrādājuma koda nosaukums | Loyd Star |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Jaudas patēriņš (lasa) | 0,08 W |
| Jaudas patēriņš (raksta) | 0,08 W |
| Enerģijas patēriņš (idle) | 0,04 W |
| Ārējās vides apstākļi | |
| Darbības temperatūras amplitūda (T-T) | 0 - 70 °C |
| Uzglabāšanas temperatūras amplitūda (T-T) | -55 - 95 °C |
| Darbības relatīvā mitruma amplitūda | 5 - 95 % |
| Uzglabāšanas relatīvā mitruma amplitūda | 5 - 95 % |
| Operacionālā vibrācija | 2,17 G |
| Ne-operacionālā vibrācija | 3,13 G |
| Operacionālais trieciens | 1000 G |
| Ne-operacionālais trieciens | 1000 G |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 22 mm |
| Dziļums | 80 mm |
| Tehniskās detaļas | |
| Ilgtspējas sertifikāti | RoHS |
| Zīmolam raksturīgas iezīmes | |
| Intel® Rapid Start Technology | Jā |
| Intel® High Endurance Technology (HET) | Nē |
| Intel® Smart Response Technology version | 1,00 |
| Intel® Smart Response Technology | Jā |
| Loģistiskie dati | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 84717070 |