| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
Intel 600p M.2 512 GB PCI Express 3.0 TLC NVMe | €212.62 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| SSD formas standarts | M.2 |
| SDD diskdziņa kapacitāte | 512 GB |
| Interfeiss | PCI Express 3.0 |
| Atmiņas tips | TLC |
| NVMe | |
| Komponente | PC / portatīvais dators |
| Aparatūras šifrēšana | |
| Drošības algoritma atbalstīts | 256-bit AES |
| Lasīšanas ātrums | 1775 MB/s |
| Rakstīšanas ātrums | 560 MB/s |
| PCI Express interfisa datu joslas | x4 |
| End-to-End Data Protection | |
| Pastiprinātas datu aizsardzības pret strāvas pārtraukumiem tehnoloģija | |
| SSD temperatūras novērošana | |
| Uncorrectable Bit Error Rate (UBER) | < 1 per 10^15 bits read |
| Vidējais laiks starp kļūmēm (MTBF) | 1600000 h |
| TBW vērtējums | 288 |
| SSD paredzēts | Patērētājs |
| SSD ARK ID | 94924 |
| Papildus informācija | |
| Produkta krāsa | Melns, Zaļš |
| Izlaides datums | Q3'16 |
| Statuss | Launched |
| Izstrādājumu saime | Patērētāja SSD |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Jaudas patēriņš (lasa) | 0,1 W |
| Jaudas patēriņš (raksta) | 0,1 W |
| Enerģijas patēriņš (idle) | 0,04 W |
| Ārējās vides apstākļi | |
| Darbības temperatūras amplitūda (T-T) | 0 - 70 °C |
| Operacionālā vibrācija | 2,17 G |
| Ne-operacionālā vibrācija | 3,13 G |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 22 mm |
| Dziļums | 80 mm |
| Zīmolam raksturīgas iezīmes | |
| Intel® Rapid Start Technology | |
| Intel® High Endurance Technology (HET) | |
| Intel® Smart Response Technology | |
| Loģistiskie dati | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 84717070 |