| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
azerty.nl |
Intel 660p Series - Solid state drive | €43.16 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| SSD formas standarts | M.2 |
| SDD diskdziņa kapacitāte | 512 GB |
| Interfeiss | PCI Express 3.0 |
| Atmiņas tips | 3D2 QLC |
| NVMe | |
| Komponente | Servera/darbstacijas |
| Aparatūras šifrēšana | |
| Drošības algoritma atbalstīts | 256-bit AES |
| PCI Express interfisa datu joslas | x4 |
| End-to-End Data Protection | |
| Pastiprinātas datu aizsardzības pret strāvas pārtraukumiem tehnoloģija | |
| SSD temperatūras novērošana | |
| Uncorrectable Bit Error Rate (UBER) | < 1 per 10^15 bits read |
| Vidējais laiks starp kļūmēm (MTBF) | 1600000 h |
| TBW vērtējums | 100 |
| Tirgus segments | Mobilais |
| SSD ARK ID | 149405 |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Jaudas patēriņš (lasa) | 0,1 W |
| Jaudas patēriņš (raksta) | 0,1 W |
| Enerģijas patēriņš (idle) | 0,04 W |
| Ārējās vides apstākļi | |
| Darbības temperatūras amplitūda (T-T) | 0 - 70 °C |
| Operacionālā vibrācija | 2,17 G |
| Ne-operacionālā vibrācija | 3,13 G |
| Operacionālais trieciens | 1000 G |
| Ne-operacionālais trieciens | 1000 G |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 22 mm |
| Dziļums | 80 mm |
| Svars | 10 g |
| Zīmolam raksturīgas iezīmes | |
| Intel® Remote Secure Erase | |
| Intel® High Endurance Technology (HET) | |
| Intel® Rapid Start Technology | |
| Intel® Smart Response Technology | |
| Papildus informācija | |
| Secīgā rakstīšana | 1000 MB/s |
| Secīgā lasīšana | 1500 MB/s |
| Izlaides datums | Q3'18 |
| Lasīšana pēc nejaušības principa (8GB span) | 90000 Ieejas/Izejas operācijas sekundē |
| Rakstīšana pēc nejaušības principa (8GB span) | 220000 Ieejas/Izejas operācijas sekundē |
| Izstrādājuma koda nosaukums | Neptune Harbor |