Nav atrasts neviens piedāvājums...
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
| Īpašības | |
| SDD diskdziņa kapacitāte | 1600 GB |
| Interfeiss | PCI Express |
| Atmiņas tips | MLC |
| Aparatūras šifrēšana | |
| Lasīšanas ātrums | 5000 MB/s |
| Rakstīšanas ātrums | 2000 MB/s |
| Nejauša lasīšana (100% laidums) | 850000 Ieejas/Izejas operācijas sekundē |
| Nejauša rakstīšana (100% laidums) | 150000 Ieejas/Izejas operācijas sekundē |
| Nolasīšanas latentums | 20 mikrosekunde |
| Ierakstīšanas latentums | 20 mikrosekunde |
| Litogrāfija | 20 nm |
| PCI Express interfisa datu joslas | x8 |
| End-to-End Data Protection | |
| Pastiprinātas datu aizsardzības pret strāvas pārtraukumiem tehnoloģija | |
| SSD temperatūras novērošana | |
| Uncorrectable Bit Error Rate (UBER) | < 1 per 10^17 bits read |
| Vidējais laiks starp kļūmēm (MTBF) | 1000000 h |
| Atbalstītās Windows operētājsistēmas | Windows 7 Home Basic, Windows 7 Home Basic x64, Windows 7 Home Premium, Windows 7 Home Premium x64, Windows 7 Professional, Windows 7 Professional x64, Windows 7 Starter, Windows 7 Starter x64, Windows 7 Ultimate, Windows 7 Ultimate x64, Windows 8 Enterprise x64, Windows 8 Pro, Windows 8 Pro x64, Windows 8 x64, Windows 8.1, Windows 8.1 Enterprise, Windows 8.1 Enterprise x64, Windows 8.1 Pro, Windows 8.1 Pro x64, Windows 8.1 x64 |
| Servera atbalstītās operētājsistēmas | Windows Server 2008 R2, Windows Server 2008 R2 x64, Windows Server 2012, Windows Server 2012 R2, Windows Server 2012 R2 x64, Windows Server 2012 x64 |
| Tirgus segments | Serveris |
| SSD paredzēts | Datu centrs |
| SSD ARK ID | 88731 |
| Sertifikācija | UL, CE, C-Tick, BSMI, KCC, VCCI |
| Papildus informācija | |
| Iekšējs | |
| Procesors litogrāfija | 20 nm |
| Izstrādājumu īsais vienotais resursu vietrādis (URL) | http://www.intel.com/content/www/us/en/solid-state-drives/ssd-dc-p3608-brief.html |
| Secīgā lasīšana | 5000 MB/s |
| Intel Rapid Start Technology versija | 0,00 |
| Secīgā rakstīšana | 2000 MB/s |
| SSD šoks | 50 G Trapezoidal 170 in/s |
| Diska ietilpība | 1600 GB |
| Izlaides datums | Q3'15 |
| SSD elektroenerģijas patēriņš (aktīvs) | 18/30W read/write |
| SSD svars | 230,5 g |
| Pēdējās izmaiņas | 63903513 |
| SSD aparatūras šifrēšana | AES 256 bit |
| Statuss | Discontinued |
| SSD izturības vērtējums | 8.76 PBW |
| SSD elektroenerģijas patēriņš (dīkstāvē) | 11.5W |
| Izstrādājumu saime | Datu centra SSD |
| Izstrādājumu sērija | Intel DC P3608 |
| Izstrādājuma koda nosaukums | Fultondale |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Jaudas patēriņš (lasa) | 18 W |
| Jaudas patēriņš (raksta) | 30 W |
| Enerģijas patēriņš (idle) | 11,5 W |
| Ārējās vides apstākļi | |
| Darbības temperatūras amplitūda (T-T) | 0 - 55 °C |
| Uzglabāšanas temperatūras amplitūda (T-T) | -55 - 95 °C |
| Operacionālā vibrācija | 2,17 G |
| Ne-operacionālā vibrācija | 3,13 G |
| Operacionālais trieciens | 50 G |
| Svars&dimensijas | |
| Svars | 227,5 g |
| Tehniskās detaļas | |
| Ilgtspējas sertifikāti | RoHS |
| Zīmolam raksturīgas iezīmes | |
| Intel® High Endurance Technology (HET) | |
| Intel® Rapid Start Technology | |
| Intel® Smart Response Technology | |
| Intel® Smart Response Technology version | 0,00 |