Ražotājs: Intel
Modelis: SSDPEDMD016T401
EAN: 0675901259262
Intel DC P3700. SDD diskdziņa kapacitāte: 1600 GB, SSD formas standarts: Half-Height/Half-Length (HH/HL), Lasīšanas ātrums: 2800 MB/s, Rakstīšanas ātrums: 1900 MB/s
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
tietokonekauppa.fi |
SSD DCP3700 SERIES 1.6TB 20NM | €3736.70 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| SSD formas standarts | Half-Height/Half-Length (HH/HL) |
| SDD diskdziņa kapacitāte | 1600 GB |
| Interfeiss | PCI Express 3.0 |
| Atmiņas tips | MLC |
| NVMe | |
| Lasīšanas ātrums | 2800 MB/s |
| Rakstīšanas ātrums | 1900 MB/s |
| Nejauša lasīšana (4KB) | 450000 Ieejas/Izejas operācijas sekundē |
| Nejauša rakstīšana (4KB) | 150000 Ieejas/Izejas operācijas sekundē |
| Nejauša lasīšana (8KB) | 290000 Ieejas/Izejas operācijas sekundē |
| Nejauša rakstīšana (8KB) | 75000 Ieejas/Izejas operācijas sekundē |
| Nejauša lasīšana (100% laidums) | 450000 Ieejas/Izejas operācijas sekundē |
| Nejauša rakstīšana (100% laidums) | 150000 Ieejas/Izejas operācijas sekundē |
| Nolasīšanas latentums | 20 mikrosekunde |
| Ierakstīšanas latentums | 20 mikrosekunde |
| Litogrāfija | 20 nm |
| PCI Express interfisa datu joslas | x4 |
| PCI Express CEM versija | 2.0 |
| End-to-End Data Protection | |
| Pastiprinātas datu aizsardzības pret strāvas pārtraukumiem tehnoloģija | |
| SSD temperatūras novērošana | |
| Uncorrectable Bit Error Rate (UBER) | < 1 per 10^17 bits read |
| Vidējais laiks starp kļūmēm (MTBF) | 2000000 h |
| Tirgus segments | Serveris |
| SSD paredzēts | Datu centrs |
| SSD ARK ID | 79618 |
| Sertifikācija | UL, CE, C-Tick, BSMI, KCC, Microsoft WHQL, VCCI |
| Papildus informācija | |
| Produkta krāsa | Pelēks |
| Iekšējs | |
| Procesors litogrāfija | 20 nm |
| Secīgā rakstīšana | 1900 MB/s |
| Dzimšanas datums | Q2'14 |
| SSD šoks | 50 G Trapezoidal, 170 in/s |
| Izstrādājumu īsais vienotais resursu vietrādis (URL) | http://www.intel.com/content/dam/www/public/us/en/documents/product-briefs/intel-ssd-dc-family-for-pcie-brief.pdf |
| Statuss | Discontinued |
| Izlaides datums | Q2'14 |
| SSD izturības vērtējums | 43.8 PBW (JEDEC Workload), 15 DWPD |
| SSD elektroenerģijas patēriņš (dīkstāvē) | 4W |
| SSD elektroenerģijas patēriņš (aktīvs) | 22W (write), 10W (read) |
| SSD svars | 195gm g |
| Secīgā lasīšana | 2800 MB/s |
| Diska ietilpība | 1600 GB |
| Izstrādājuma nosaukums | Intel SSD DC P3700 Series (1.6TB, 1/2 Height PCIe 3.0, 20nm, MLC) |
| Pēdējās izmaiņas | 63903513 |
| Izstrādājumu saime | Datu centra SSD |
| Izstrādājumu sērija | Intel DC P3700 |
| Izstrādājuma koda nosaukums | Fultondale |
| Ārējās vides apstākļi | |
| Darbības temperatūras amplitūda (T-T) | 0 - 55 °C |
| Uzglabāšanas temperatūras amplitūda (T-T) | -55 - 95 °C |
| Operacionālā vibrācija | 2,17 G |
| Ne-operacionālā vibrācija | 3,13 G |
| Operacionālais trieciens | 50 G |
| Maksimālais miera stāvokļa augstums | 12192 m |
| Maksimālais darbības augstums | 3048 m |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Enerģijas patēriņš (idle) | 4 W |
| Tehniskās detaļas | |
| Ilgtspējas sertifikāti | RoHS |
| Svars&dimensijas | |
| Svars | 195 g |
| Zīmolam raksturīgas iezīmes | |
| Intel® High Endurance Technology (HET) | |