Nav atrasts neviens piedāvājums...
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
| Īpašības | |
| SSD formas standarts | 2.5" |
| SDD diskdziņa kapacitāte | 2000 GB |
| Interfeiss | PCI Express 3.0 |
| Atmiņas tips | 3D TLC |
| NAND zibatmiņas veids | TLC (Triple Level Cell) |
| Komponente | PC / portatīvais dators |
| Nejauša lasīšana (100% laidums) | 515000 Ieejas/Izejas operācijas sekundē |
| Nejauša rakstīšana (100% laidums) | 41000 Ieejas/Izejas operācijas sekundē |
| Nolasīšanas latentums | 80 mikrosekunde |
| Ierakstīšanas latentums | 29 mikrosekunde |
| PCI Express interfisa datu joslas | x4 |
| End-to-End Data Protection | |
| Pastiprinātas datu aizsardzības pret strāvas pārtraukumiem tehnoloģija | |
| SSD temperatūras novērošana | |
| Uncorrectable Bit Error Rate (UBER) | < 1 per 10^17 bits read |
| Vidējais laiks starp kļūmēm (MTBF) | 2000000 h |
| Tirgus segments | Serveris |
| SSD ARK ID | 99031 |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 8523510000 |
| Temperature monitoring and logging | |
| Papildus informācija | |
| Produkta krāsa | Sudrabs |
| SSD šoks | 1000 G/0.5 msec |
| Izlaides datums | Q2'17 |
| SSD izturības vērtējums | 1.89 PBW |
| SSD elektroenerģijas patēriņš (dīkstāvē) | <5 W |
| SSD elektroenerģijas patēriņš (aktīvs) | Sequential Avg. 13.8W (Write), 9.5W (Read) |
| SSD aparatūras šifrēšana | AES 256 bit |
| Izstrādājumu īsais vienotais resursu vietrādis (URL) | http://www.intel.com/content/www/us/en/solid-state-drives/ssd-dc-p4500-brief.html |
| Secīgā rakstīšana | 1050 MB/s |
| Diska ietilpība | 2000 GB |
| Pēdējās izmaiņas | 63903513 |
| Secīgā lasīšana | 3200 MB/s |
| Statuss | Launched |
| Intel Rapid Start Technology versija | 0,00 |
| Remote Secure Erase (RSE) tehnoloģijas versija | 0,00 |
| SSD svars | 131 g |
| Izstrādājumu saime | Datu centra SSD |
| Izstrādājumu sērija | Intel® SSD DC P4500 Series |
| Izstrādājuma koda nosaukums | Cliffdale |
| Ārējās vides apstākļi | |
| Darbības temperatūras amplitūda (T-T) | 0 - 35 °C |
| Maksimālā darbības temperatūra | 35 °C |
| Trieciens darbības laikā / ārpus darbības laika | 1000 G/0.5 msec |
| Zīmolam raksturīgas iezīmes | |
| Intel® Rapid Start Technology | |
| Intel® Remote Secure Erase | |
| Intel® High Endurance Technology (HET) | |
| Intel® Smart Response Technology version | 0,00 |
| Intel® Smart Response Technology | |