| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
INTEL SOLID-STATE DRIVE DC P4501 SERIES | €1506.62 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| SSD formas standarts | 2.5" |
| SDD diskdziņa kapacitāte | 2 TB |
| Interfeiss | PCI Express 3.1 |
| Atmiņas tips | 3D TLC |
| NAND zibatmiņas veids | TLC (Triple Level Cell) |
| NVMe | Jā |
| NVMe versija | 1.2 |
| Komponente | Servera/darbstacijas |
| Aparatūras šifrēšana | Jā |
| Drošības algoritma atbalstīts | 256-bit AES |
| Lasīšanas ātrums | 3200 MB/s |
| Rakstīšanas ātrums | 900 MB/s |
| Nejauša lasīšana (100% laidums) | 362000 Ieejas/Izejas operācijas sekundē |
| Nejauša rakstīšana (100% laidums) | 37000 Ieejas/Izejas operācijas sekundē |
| Nolasīšanas latentums | 100 mikrosekunde |
| Ierakstīšanas latentums | 30 mikrosekunde |
| PCI Express interfisa datu joslas | x4 |
| End-to-End Data Protection | Jā |
| Pastiprinātas datu aizsardzības pret strāvas pārtraukumiem tehnoloģija | Jā |
| SSD temperatūras novērošana | Jā |
| Uncorrectable Bit Error Rate (UBER) | < 1 per 10^17 bits read |
| Vidējais laiks starp kļūmēm (MTBF) | 2000000 h |
| Atbalstītās Windows operētājsistēmas | Jā |
| Mac operētājsistēmas atbalstītas | Jā |
| Linux operētājsistēma atbalstīta | Jā |
| TBW vērtējums | 2260 |
| Tirgus segments | Serveris |
| SSD paredzēts | Datu centrs |
| SSD ARK ID | 96925 |
| Papildus informācija | |
| Produkta krāsa | Sudrabs |
| Statuss | Launched |
| Pēdējās izmaiņas | 63903513 |
| Diska ietilpība | 2 TB |
| SSD šoks | 1000 G/0.5 msec |
| Izlaides datums | Q2'17 |
| Secīgā rakstīšana | 860 MB/s |
| Remote Secure Erase (RSE) tehnoloģijas versija | 0,00 |
| Intel Rapid Start Technology versija | 0,00 |
| Secīgā lasīšana | 3100 MB/s |
| SSD elektroenerģijas patēriņš (dīkstāvē) | <5 W |
| SSD izturības vērtējums | 2.29 PBW |
| SSD elektroenerģijas patēriņš (aktīvs) | up to 10 or 12.5W |
| SSD svars | 64 g |
| SSD aparatūras šifrēšana | AES 256 bit |
| Izstrādājumu saime | Datu centra SSD |
| Izstrādājumu sērija | Intel® SSD DC P4501 Series |
| Izstrādājuma koda nosaukums | Cliffdale |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Strāvas patēriņš (vidējais) | 12,5 W |
| Enerģijas patēriņš (idle) | 5 W |
| Ārējās vides apstākļi | |
| Darbības temperatūras amplitūda (T-T) | 0 - 70 °C |
| Operacionālā vibrācija | 2,17 G |
| Ne-operacionālā vibrācija | 3,13 G |
| Operacionālais trieciens | 1000 G |
| Ne-operacionālais trieciens | 1000 G |
| Svars&dimensijas | |
| Augstums | 7 mm |
| Svars | 64 g |
| Zīmolam raksturīgas iezīmes | |
| Intel® Rapid Start Technology | Nē |
| Intel® Remote Secure Erase | Nē |
| Intel® High Endurance Technology (HET) | Nē |
| Intel® Smart Response Technology | Nē |
| Intel® Smart Response Technology version | 0,00 |
| Loģistiskie dati | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 84717070 |