Ražotājs: Intel
Modelis: SSDPEDKE020T701
EAN: 0675901438292
Intel DC P4600. SDD diskdziņa kapacitāte: 2 TB, SSD formas standarts: Half-Height/Half-Length (HH/HL), Lasīšanas ātrums: 3200 MB/s, Rakstīšanas ātrums: 1575 MB/s, Komponente: Servera/darbstacijas
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
INTEL SOLID-STATE DRIVE DC P4600 SERIES | €2708.11 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| SSD formas standarts | Half-Height/Half-Length (HH/HL) |
| SDD diskdziņa kapacitāte | 2 TB |
| Interfeiss | PCI Express 3.1 |
| Atmiņas tips | 3D TLC |
| NAND zibatmiņas veids | TLC (Triple Level Cell) |
| NVMe | Jā |
| NVMe versija | 1.2 |
| Komponente | Servera/darbstacijas |
| Aparatūras šifrēšana | Jā |
| Drošības algoritma atbalstīts | 256-bit AES |
| Lasīšanas ātrums | 3200 MB/s |
| Rakstīšanas ātrums | 1575 MB/s |
| Nejauša lasīšana (100% laidums) | 610000 Ieejas/Izejas operācijas sekundē |
| Nejauša rakstīšana (100% laidums) | 196650 Ieejas/Izejas operācijas sekundē |
| Nolasīšanas latentums | 82 mikrosekunde |
| Ierakstīšanas latentums | 30 mikrosekunde |
| PCI Express interfisa datu joslas | x4 |
| End-to-End Data Protection | Jā |
| Pastiprinātas datu aizsardzības pret strāvas pārtraukumiem tehnoloģija | Jā |
| SSD temperatūras novērošana | Jā |
| Uncorrectable Bit Error Rate (UBER) | < 1 per 10^17 bits read |
| Vidējais laiks starp kļūmēm (MTBF) | 2000000 h |
| Tirgus segments | Serveris |
| SSD paredzēts | Datu centrs |
| SSD ARK ID | 96999 |
| Savienojamie produkti | Intel Server System R1208WFTYS, R2208WF0ZS, R2208WFTZS, R2224WFTZS, R2308WFTZS, R2312WF0NP, R2312WFTZS |
| Temperature monitoring and logging | Jā |
| Papildus informācija | |
| Produkta krāsa | Sudrabs |
| Dzesēšanas tips | Dzesētājs |
| SSD izturības vērtējums | 11.08 PBW |
| SSD elektroenerģijas patēriņš (dīkstāvē) | <5 W |
| SSD aparatūras šifrēšana | AES 256 bit |
| SSD svars | 182 g |
| SSD elektroenerģijas patēriņš (aktīvs) | Sequential Avg. 17W (Write), 9.4W (Read) |
| Statuss | Launched |
| Secīgā lasīšana | 3200 MB/s |
| Izlaides datums | Q2'17 |
| Izstrādājumu īsais vienotais resursu vietrādis (URL) | http://www.intel.com/content/www/us/en/solid-state-drives/ssd-dc-p4600-brief.html |
| SSD šoks | 50 G Trapezoidal, 170 in/s |
| Secīgā rakstīšana | 1575 MB/s |
| Diska ietilpība | 2 TB |
| Pēdējās izmaiņas | 63903513 |
| Intel Rapid Start Technology versija | 0,00 |
| Remote Secure Erase (RSE) tehnoloģijas versija | 0,00 |
| Izstrādājumu saime | Datu centra SSD |
| Izstrādājumu sērija | Intel® SSD DC P4600 Series |
| Izstrādājuma koda nosaukums | Cliffdale |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Jaudas patēriņš (lasa) | 9,4 W |
| Jaudas patēriņš (raksta) | 17 W |
| Enerģijas patēriņš (idle) | 5 W |
| Ārējās vides apstākļi | |
| Darbības temperatūras amplitūda (T-T) | 0 - 35 °C |
| Maksimālā darbības temperatūra | 35 °C |
| Operacionālā vibrācija | 2,17 G |
| Ne-operacionālā vibrācija | 3,13 G |
| Operacionālais trieciens | 50 G |
| Ne-operacionālais trieciens | 50 G |
| Trieciens darbības laikā / ārpus darbības laika | 50 G Trapezoidal, 170 in/s |
| Svars&dimensijas | |
| Svars | 182 g |
| Zīmolam raksturīgas iezīmes | |
| Intel® Rapid Start Technology | Nē |
| Intel® High Endurance Technology (HET) | Jā |
| Intel® Remote Secure Erase | Nē |
| Intel® Smart Response Technology version | 0,00 |
| Intel® Smart Response Technology | Nē |
| Loģistiskie dati | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 84717070 |