| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
INTEL SOLID-STATE DRIVE DC S3520 SERIES | €875.04 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| SSD formas standarts | 2.5" |
| SDD diskdziņa kapacitāte | 1200 GB |
| Interfeiss | Serial ATA III |
| Atmiņas tips | MLC |
| Aparatūras šifrēšana | |
| Drošības algoritma atbalstīts | 256-bit AES |
| Datu pārsūtīšanas ātrums | 6 Gbit/s |
| Lasīšanas ātrums | 450 MB/s |
| Rakstīšanas ātrums | 380 MB/s |
| Nejauša lasīšana (100% laidums) | 67500 Ieejas/Izejas operācijas sekundē |
| Nejauša rakstīšana (100% laidums) | 17500 Ieejas/Izejas operācijas sekundē |
| Nolasīšanas latentums | 40 mikrosekunde |
| Ierakstīšanas latentums | 42 mikrosekunde |
| Litogrāfija | 16 nm |
| End-to-End Data Protection | |
| Pastiprinātas datu aizsardzības pret strāvas pārtraukumiem tehnoloģija | |
| SSD temperatūras novērošana | |
| Uncorrectable Bit Error Rate (UBER) | < 1 per 10^17 bits read |
| Vidējais laiks starp kļūmēm (MTBF) | 2000000 h |
| TBW vērtējums | 2455 |
| Tirgus segments | Serveris |
| SSD paredzēts | Datu centrs |
| SSD ARK ID | 93006 |
| Papildus informācija | |
| Produkta krāsa | Sudrabs |
| Iekšējs | |
| Secīgā lasīšana | 450 MB/s |
| SSD elektroenerģijas patēriņš (dīkstāvē) | 600 mW |
| SSD elektroenerģijas patēriņš (aktīvs) | 3.5 W |
| SSD izturības vērtējums | 2455 TBW |
| SSD aparatūras šifrēšana | AES 256 bit |
| SSD svars | 66 g |
| Izlaides datums | Q3'16 |
| SSD šoks | 1000G/0.5ms |
| Diska ietilpība | 1200 GB |
| Secīgā rakstīšana | 380 MB/s |
| Pēdējās izmaiņas | 63903513 |
| Intel Rapid Start Technology versija | 0,00 |
| Statuss | Discontinued |
| Izstrādājumu saime | Datu centra SSD |
| Izstrādājumu sērija | Intel® SSD DC S3520 Series |
| Izstrādājuma koda nosaukums | Downieville |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Strāvas patēriņš (vidējais) | 3,5 W |
| Enerģijas patēriņš (idle) | 0,6 W |
| Ārējās vides apstākļi | |
| Darbības temperatūras amplitūda (T-T) | 0 - 70 °C |
| Operacionālā vibrācija | 2,17 G |
| Ne-operacionālā vibrācija | 3,13 G |
| Operacionālais trieciens | 1000 G |
| Svars&dimensijas | |
| Augstums | 7 mm |
| Svars | 66 g |
| Zīmolam raksturīgas iezīmes | |
| Intel® High Endurance Technology (HET) | |
| Intel® Rapid Start Technology | |
| Intel® Smart Response Technology version | 0,00 |
| Intel® Smart Response Technology | |
| Loģistiskie dati | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 84717070 |