Ražotājs: Intel
Modelis: SSDSC2KG960G701
EAN: 0675901455626
Intel DC S4600. SDD diskdziņa kapacitāte: 960 GB, SSD formas standarts: 2.5", Lasīšanas ātrums: 500 MB/s, Rakstīšanas ātrums: 490 MB/s, Datu pārsūtīšanas ātrums: 6 Gbit/s, Komponente: Servera/darbstacijas
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
tietokonekauppa.fi |
SSD/DC S4600 960GB 2.5" SATA 6Gb/s TLC | €705.50 |
|
datatronic.fi |
Intel DC S4600 2.5" 960 GB Serial ATA III 3D TLC | €1049.00 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| SSD formas standarts | 2.5" |
| SDD diskdziņa kapacitāte | 960 GB |
| Interfeiss | Serial ATA III |
| Atmiņas tips | 3D TLC |
| NAND zibatmiņas veids | TLC (Triple Level Cell) |
| Komponente | Servera/darbstacijas |
| Aparatūras šifrēšana | |
| Drošības algoritma atbalstīts | 256-bit AES |
| Datu pārsūtīšanas ātrums | 6 Gbit/s |
| Lasīšanas ātrums | 500 MB/s |
| Rakstīšanas ātrums | 490 MB/s |
| Nejauša lasīšana (100% laidums) | 72000 Ieejas/Izejas operācijas sekundē |
| Nejauša rakstīšana (100% laidums) | 65000 Ieejas/Izejas operācijas sekundē |
| Nolasīšanas latentums | 36 mikrosekunde |
| Ierakstīšanas latentums | 36 mikrosekunde |
| End-to-End Data Protection | |
| Pastiprinātas datu aizsardzības pret strāvas pārtraukumiem tehnoloģija | |
| SSD temperatūras novērošana | |
| Uncorrectable Bit Error Rate (UBER) | < 1 per 10^17 bits read |
| Vidējais laiks starp kļūmēm (MTBF) | 2000000 h |
| SSD paredzēts | Datu centrs |
| SSD ARK ID | 120518 |
| Papildus informācija | |
| Produkta krāsa | Sudrabs |
| Statuss | End of Life |
| Izstrādājumu saime | Datu centra SSD |
| Izstrādājumu sērija | Intel® SSD DC S4600 Series |
| Izstrādājuma koda nosaukums | Youngsville |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Strāvas patēriņš (vidējais) | 4,8 W |
| Enerģijas patēriņš (idle) | 1 W |
| Ārējās vides apstākļi | |
| Darbības temperatūras amplitūda (T-T) | 0 - 70 °C |
| Operacionālā vibrācija | 2,17 G |
| Ne-operacionālā vibrācija | 3,13 G |
| Operacionālais trieciens | 1000 G |
| Ne-operacionālais trieciens | 1000 G |
| Svars&dimensijas | |
| Augstums | 7 mm |
| Zīmolam raksturīgas iezīmes | |
| Intel® Rapid Start Technology | |
| Intel® High Endurance Technology (HET) | |
| Intel® Smart Response Technology | |
| Loģistiskie dati | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 84717070 |