Nav atrasts neviens piedāvājums...
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
| Īpašības | |
| SSD formas standarts | 2.5" |
| SDD diskdziņa kapacitāte | 240 GB |
| Interfeiss | Serial ATA III |
| Atmiņas tips | MLC |
| Datu pārsūtīšanas ātrums | 6 Gbit/s |
| Lasīšanas ātrums | 320 MB/s |
| Rakstīšanas ātrums | 300 MB/s |
| Nejauša lasīšana (100% laidums) | 65000 Ieejas/Izejas operācijas sekundē |
| Nejauša rakstīšana (100% laidums) | 16000 Ieejas/Izejas operācijas sekundē |
| Nolasīšanas latentums | 42 mikrosekunde |
| Ierakstīšanas latentums | 40 mikrosekunde |
| Litogrāfija | 16 nm |
| End-to-End Data Protection | |
| Pastiprinātas datu aizsardzības pret strāvas pārtraukumiem tehnoloģija | |
| SSD temperatūras novērošana | |
| Uncorrectable Bit Error Rate (UBER) | < 1 per 10^17 bits read |
| Vidējais laiks starp kļūmēm (MTBF) | 2000000 h |
| TBW vērtējums | 599 |
| Tirgus segments | Mobilais |
| SSD paredzēts | Integrēta |
| SSD ARK ID | 96532 |
| Papildus informācija | |
| Iekšējs | |
| Remote Secure Erase (RSE) tehnoloģijas versija | 0,00 |
| SSD elektroenerģijas patēriņš (aktīvs) | 2.8 W |
| SSD aparatūras šifrēšana | AES 256 bit |
| Statuss | Launched |
| Secīgā lasīšana | 320 MB/s |
| Secīgā rakstīšana | 300 MB/s |
| SSD elektroenerģijas patēriņš (dīkstāvē) | 500 mW |
| SSD izturības vērtējums | 599 TBW |
| Izlaides datums | Q3'16 |
| SSD šoks | 1000G/0.5ms |
| Rakstīšana pēc nejaušības principa (8GB span) | 16000 Ieejas/Izejas operācijas sekundē |
| Diska ietilpība | 240 GB |
| Pēdējās izmaiņas | 63903513 |
| Intel Rapid Start Technology versija | 0,00 |
| SSD svars | 62 g |
| Lasīšana pēc nejaušības principa (8GB span) | 65000 Ieejas/Izejas operācijas sekundē |
| Izstrādājumu saime | Embedded SSDs |
| Izstrādājumu sērija | Intel® SSD E 5420s Series |
| Izstrādājuma koda nosaukums | Downieville |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Jaudas patēriņš (raksta) | 2,8 W |
| Enerģijas patēriņš (idle) | 0,5 W |
| Ārējās vides apstākļi | |
| Darbības temperatūras amplitūda (T-T) | 0 - 70 °C |
| Operacionālā vibrācija | 2,17 G |
| Ne-operacionālā vibrācija | 3,13 G |
| Operacionālais trieciens | 1000 G |
| Ne-operacionālais trieciens | 1000 G |
| Svars&dimensijas | |
| Svars | 62 g |
| Zīmolam raksturīgas iezīmes | |
| Intel® Rapid Start Technology | |
| Intel® High Endurance Technology (HET) | |
| Intel® Remote Secure Erase | |
| Intel® Smart Response Technology version | 0,00 |
| Intel® Smart Response Technology | |