| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
Intel E 7000s 2.5" 480 GB Serial ATA III 3D MLC | €408.13 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| SSD formas standarts | 2.5" |
| SDD diskdziņa kapacitāte | 480 GB |
| Interfeiss | Serial ATA III |
| Atmiņas tips | 3D MLC |
| NAND zibatmiņas veids | MLC (Multi Level Cell) |
| Komponente | PC / portatīvais dators |
| Aparatūras šifrēšana | Jā |
| Drošības algoritma atbalstīts | 256-bit AES |
| Datu pārsūtīšanas ātrums | 6 Gbit/s |
| Nejauša lasīšana (100% laidums) | 65500 Ieejas/Izejas operācijas sekundē |
| Nejauša rakstīšana (100% laidums) | 16000 Ieejas/Izejas operācijas sekundē |
| Secīgās lasīšanas ātrums (ATTO) | 450 MB/s |
| Secīgās rakstīšanas ātrums (ATTO) | 380 MB/s |
| Nolasīšanas latentums | 40 mikrosekunde |
| Ierakstīšanas latentums | 42 mikrosekunde |
| Litogrāfija | 16 nm |
| End-to-End Data Protection | Jā |
| Pastiprinātas datu aizsardzības pret strāvas pārtraukumiem tehnoloģija | Jā |
| SSD temperatūras novērošana | Jā |
| Uncorrectable Bit Error Rate (UBER) | < 1 per 10^17 bits read |
| Vidējais laiks starp kļūmēm (MTBF) | 2000000 h |
| Tirgus segments | Mobilais |
| SSD ARK ID | 125897 |
| Papildus informācija | |
| Produkta krāsa | Pelēks |
| Remote Secure Erase (RSE) tehnoloģijas versija | 0,00 |
| SSD aparatūras šifrēšana | AES 256 bit |
| SSD svars | 62 g |
| Statuss | Launched |
| Secīgā lasīšana | 450 MB/s |
| Secīgā rakstīšana | 380 MB/s |
| SSD elektroenerģijas patēriņš (dīkstāvē) | 500 mW |
| SSD izturības vērtējums | 945 TBW |
| Izlaides datums | Q3'16 |
| SSD šoks | 1000G/0.5ms |
| Lasīšana pēc nejaušības principa (8GB span) | 65500 Ieejas/Izejas operācijas sekundē |
| Diska ietilpība | 480 GB |
| Pēdējās izmaiņas | 63903513 |
| Intel Rapid Start Technology versija | 0,00 |
| SSD elektroenerģijas patēriņš (aktīvs) | 3.2 W |
| Rakstīšana pēc nejaušības principa (8GB span) | 16000 Ieejas/Izejas operācijas sekundē |
| Izstrādājumu saime | Embedded SSDs |
| Izstrādājumu sērija | Intel® SSD E 7000s Series |
| Izstrādājuma koda nosaukums | Downieville |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Strāvas patēriņš (vidējais) | 3,2 W |
| Enerģijas patēriņš (idle) | 0,5 W |
| Ārējās vides apstākļi | |
| Darbības temperatūras amplitūda (T-T) | 0 - 70 °C |
| Operacionālā vibrācija | 2,17 G |
| Ne-operacionālā vibrācija | 3,13 G |
| Operacionālais trieciens | 1000 G |
| Svars&dimensijas | |
| Augstums | 7 mm |
| Svars | 62 g |
| Zīmolam raksturīgas iezīmes | |
| Intel® Rapid Start Technology | Nē |
| Intel® High Endurance Technology (HET) | Nē |
| Intel® Remote Secure Erase | Nē |
| Intel® Smart Response Technology | Nē |
| Intel® Smart Response Technology version | 0,00 |
| Loģistiskie dati | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 84717070 |