Ražotājs: Intel
Modelis: MEMPEK1W016GAXT
EAN: 0675901462334
Intel MEMPEK1W016GAXT. SDD diskdziņa kapacitāte: 16 GB, SSD formas standarts: M.2, Lasīšanas ātrums: 900 MB/s, Rakstīšanas ātrums: 145 MB/s, Komponente: PC (dators)
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
azerty.nl |
Intel Optane Memory Series - Solid state drive | €27.36 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| SSD formas standarts | M.2 |
| SDD diskdziņa kapacitāte | 16 GB |
| Interfeiss | PCI Express 3.0 |
| NVMe | |
| Komponente | PC (dators) |
| Lasīšanas ātrums | 900 MB/s |
| Rakstīšanas ātrums | 145 MB/s |
| Nejauša lasīšana (8KB) | 190000 Ieejas/Izejas operācijas sekundē |
| Nejauša rakstīšana (8KB) | 35000 Ieejas/Izejas operācijas sekundē |
| Nejauša lasīšana (100% laidums) | 190000 Ieejas/Izejas operācijas sekundē |
| Nejauša rakstīšana (100% laidums) | 35000 Ieejas/Izejas operācijas sekundē |
| Nolasīšanas latentums | 7 mikrosekunde |
| Ierakstīšanas latentums | 18 mikrosekunde |
| End-to-End Data Protection | |
| Pastiprinātas datu aizsardzības pret strāvas pārtraukumiem tehnoloģija | |
| Vidējais laiks starp kļūmēm (MTBF) | 1600000 h |
| SSD ARK ID | 97544 |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 84717070 |
| Temperature monitoring and logging | |
| Papildus informācija | |
| Produkta krāsa | Melns, Zils |
| Statuss | Launched |
| SSD elektroenerģijas patēriņš (dīkstāvē) | 1 Watt |
| Secīgā lasīšana | 900 MB/s |
| Secīgā rakstīšana | 145 MB/s |
| Izlaides datums | Q1'17 |
| Izstrādājumu īsais vienotais resursu vietrādis (URL) | http://www.intel.com/content/dam/www/public/us/en/documents/product-briefs/optane-memory-brief.pdf |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Jaudas patēriņš (lasa) | 3,5 W |
| Enerģijas patēriņš (idle) | 1 W |
| Ārējās vides apstākļi | |
| Darbības temperatūras amplitūda (T-T) | 0 - 70 °C |
| Maksimālā darbības temperatūra | 70 °C |
| Operacionālā vibrācija | 2,17 G |
| Ne-operacionālā vibrācija | 3,13 G |
| Operacionālais trieciens | 1500 G |
| Trieciens darbības laikā / ārpus darbības laika | 1500 G / 0.5 ms |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 80 mm |
| Zīmolam raksturīgas iezīmes | |
| Intel® Optane™ | |
| Intel® Remote Secure Erase | |
| Intel® Rapid Start Technology | |