| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
azerty.nl |
Intel Optane Memory H20 with Solid State Storage - SSD | €247.96 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| SSD formas standarts | M.2 |
| SDD diskdziņa kapacitāte | 1000 GB |
| Interfeiss | PCI Express 3.0 |
| Atmiņas tips | 3D XPoint + QLC 3D NAND |
| NVMe | |
| NVMe versija | 1.1b |
| Komponente | PC / portatīvais dators |
| Aparatūras šifrēšana | |
| Drošības algoritma atbalstīts | 256-bit AES |
| Nolasīšanas latentums | 7 mikrosekunde |
| Ierakstīšanas latentums | 12 mikrosekunde |
| End-to-End Data Protection | |
| Pastiprinātas datu aizsardzības pret strāvas pārtraukumiem tehnoloģija | |
| SSD temperatūras novērošana | |
| Uncorrectable Bit Error Rate (UBER) | < 1 per 10^15 bits read |
| Vidējais laiks starp kļūmēm (MTBF) | 1600000 h |
| TBW vērtējums | 370 |
| Lietošanas apstākļi | PC/Client/Tablet, Darbstacija |
| Eksporta kontroles klasifikācijas numurs (ECCN) | 5A992C |
| Commodity Classification Automated Tracking System (CCATS) | 740.17B1 |
| Temperature monitoring and logging | |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Strāvas patēriņš (maks) | 0,17 W |
| Enerģijas patēriņš (idle) | 0,035 W |
| Ārējās vides apstākļi | |
| Darbības temperatūras amplitūda (T-T) | 0 - 70 °C |
| Uzglabāšanas temperatūras amplitūda (T-T) | -40 - 85 °C |
| Maksimālā darbības temperatūra | 70 °C |
| Operacionālā vibrācija | 2,17 G |
| Ne-operacionālā vibrācija | 3,13 G |
| Operacionālais trieciens | 1500 G |
| Ne-operacionālais trieciens | 1500 G |
| Papildus informācija | |
| Procesora tips | Solid State Storage |
| Iekšējās atmiņas tips | PCIe 3.0 x4, NVMe |
| Mērķa tirgus | Gaming, Content Creation |
| SSD šoks | 1500G,0.5ms |
| Jaudas patēriņš (aktīvs) | 0,17 W |
| Lasīšana pēc nejaušības principa (8GB span) | 390000 Ieejas/Izejas operācijas sekundē |
| Rakstīšana pēc nejaušības principa (8GB span) | 280000 Ieejas/Izejas operācijas sekundē |
| SSD izturības vērtējums | 370 TBW |
| SSD aparatūras šifrēšana | AES 256 bit |
| Statuss | Launched |
| Secīgā lasīšana | 3400 MB/s |
| Secīgā rakstīšana | 2100 MB/s |
| Izlaides datums | Q2'21 |
| Svars&dimensijas | |
| Svars | 10 g |
| Zīmolam raksturīgas iezīmes | |
| Intel® Optane™ Atmiņas moduļa jauda | 32 GB |
| Intel® Optane™ | |
| Intel® Remote Secure Erase | |
| Intel® Rapid Start Technology | |
| Intel® High Endurance Technology (HET) | |
| Intel® Smart Response Technology | |
| Loģistiskie dati | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 84717070 |