| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
INTEL OPTANE MEMORY H10 WITH SOLID STATE STORAGE | €161.73 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| SSD formas standarts | M.2 |
| SDD diskdziņa kapacitāte | 256 GB |
| Interfeiss | PCI Express 3.0 |
| Atmiņas tips | 3D XPoint + QLC 3D NAND |
| NVMe | |
| Komponente | PC / portatīvais dators |
| Nolasīšanas latentums | 8 mikrosekunde |
| Ierakstīšanas latentums | 30 mikrosekunde |
| End-to-End Data Protection | |
| Pastiprinātas datu aizsardzības pret strāvas pārtraukumiem tehnoloģija | |
| SSD temperatūras novērošana | |
| Uncorrectable Bit Error Rate (UBER) | < 1 per 10^15 bits read |
| Vidējais laiks starp kļūmēm (MTBF) | 1600000 h |
| SSD ARK ID | 189614 |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 84717070 |
| Temperature monitoring and logging | |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Jaudas patēriņš (lasa) | 5,3 W |
| Jaudas patēriņš (raksta) | 5,3 W |
| Enerģijas patēriņš (idle) | 0,012 W |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 80 mm |
| Augstums | 22 mm |
| Svars | 10 g |
| Ārējās vides apstākļi | |
| Darbības temperatūras amplitūda (T-T) | 0 - 70 °C |
| Maksimālā darbības temperatūra | 70 °C |
| Operacionālā vibrācija | 2,17 G |
| Ne-operacionālā vibrācija | 3,13 G |
| Operacionālais trieciens | 1000 G |
| Ne-operacionālais trieciens | 1500 G |
| Trieciens darbības laikā / ārpus darbības laika | 1000 G / 0.5 ms and 1500 G / 0.5 ms |
| Zīmolam raksturīgas iezīmes | |
| Intel® Rapid Start Technology | |
| Papildus informācija | |
| Izstrādājumu īsais vienotais resursu vietrādis (URL) | https://www.intel.com/content/www/us/en/products/docs/memory-storage/optane-memory/optane-memory-h10-solid-state-storage-brief.html |
| Rakstīšana pēc nejaušības principa (8GB span) | 150000 Ieejas/Izejas operācijas sekundē |
| Secīgā rakstīšana | 650 MB/s |
| Secīgā lasīšana | 1450 MB/s |
| Statuss | Launched |
| SSD elektroenerģijas patēriņš (dīkstāvē) | L1.2 : <12mW |
| Lasīšana pēc nejaušības principa (8GB span) | 230000 Ieejas/Izejas operācijas sekundē |
| SSD izturības vērtējums | 75 TBW |
| Izlaides datums | 04/10/2019 |