Ražotājs: Intel
Modelis: MEMPEK1J064GA01
EAN: 0735858349406
Intel Optane MEMPEK1J064GA01. SDD diskdziņa kapacitāte: 64 GB, SSD formas standarts: M.2, Lasīšanas ātrums: 1450 MB/s, Rakstīšanas ātrums: 640 MB/s, Komponente: PC / portatīvais dators
Nav atrasts neviens piedāvājums...
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
| Īpašības | |
| SSD formas standarts | M.2 |
| SDD diskdziņa kapacitāte | 64 GB |
| Interfeiss | PCI Express 3.0 |
| Atmiņas tips | 3D XPoint |
| NVMe | |
| Komponente | PC / portatīvais dators |
| Aparatūras šifrēšana | |
| Lasīšanas ātrums | 1450 MB/s |
| Rakstīšanas ātrums | 640 MB/s |
| Nejauša lasīšana (8KB) | 255000 Ieejas/Izejas operācijas sekundē |
| Nejauša rakstīšana (8KB) | 145000 Ieejas/Izejas operācijas sekundē |
| Nejauša lasīšana (100% laidums) | 255000 Ieejas/Izejas operācijas sekundē |
| Nejauša rakstīšana (100% laidums) | 145000 Ieejas/Izejas operācijas sekundē |
| Nolasīšanas latentums | 7 mikrosekunde |
| Ierakstīšanas latentums | 18 mikrosekunde |
| End-to-End Data Protection | |
| SSD temperatūras novērošana | |
| Uncorrectable Bit Error Rate (UBER) | < 1 per 10^15 bits read |
| Vidējais laiks starp kļūmēm (MTBF) | 1600000 h |
| TBW vērtējums | 365 |
| SSD ARK ID | 135531 |
| Eksporta kontroles klasifikācijas numurs (ECCN) | 5A992CN3 |
| Commodity Classification Automated Tracking System (CCATS) | G158570 |
| Temperature monitoring and logging | |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Jaudas patēriņš (lasa) | 3,25 W |
| Jaudas patēriņš (raksta) | 3,25 W |
| Enerģijas patēriņš (idle) | 0,008 W |
| Ārējās vides apstākļi | |
| Darbības temperatūras amplitūda (T-T) | 0 - 85 °C |
| Maksimālā darbības temperatūra | 85 °C |
| Operacionālā vibrācija | 2,17 G |
| Ne-operacionālā vibrācija | 3,13 G |
| Operacionālais trieciens | 1000 G |
| Ne-operacionālais trieciens | 1000 G |
| Trieciens darbības laikā / ārpus darbības laika | 1000 G/0.5msec |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 22 mm |
| Augstums | 80 mm |
| Svars | 10 g |
| Zīmolam raksturīgas iezīmes | |
| Intel® Rapid Start Technology | |
| Loģistiskie dati | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 8471706000 |
| Papildus informācija | |
| Lasīšana pēc nejaušības principa (8GB span) | 255000 Ieejas/Izejas operācijas sekundē |
| SSD elektroenerģijas patēriņš (dīkstāvē) | L1.2 : 8mW |
| Izlaides datums | Q1'18 |
| SSD šoks | 1000 G/0.5msec |
| Statuss | Launched |
| Secīgā lasīšana | 1450 MB/s |
| Secīgā rakstīšana | 640 MB/s |
| Jaudas patēriņš (aktīvs) | 3,25 W |
| Rakstīšana pēc nejaušības principa (8GB span) | 145000 Ieejas/Izejas operācijas sekundē |
| SSD izturības vērtējums | 365 TBW |
| Izstrādājuma koda nosaukums | Stony Beach |