Ražotājs: Intel
Modelis: SSDPE21D480GAX1
EAN: 0735858340687
Intel Optane SSDPE21D480GAX1. SDD diskdziņa kapacitāte: 480 GB, SSD formas standarts: U.2, Lasīšanas ātrums: 2600 MB/s, Rakstīšanas ātrums: 2200 MB/s, Komponente: PC (dators)
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
azerty.nl |
Intel Optane SSD 905P Series - Solid state drive | €621.10 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| SSD formas standarts | U.2 |
| SDD diskdziņa kapacitāte | 480 GB |
| Interfeiss | PCI Express 3.0 |
| Atmiņas tips | 3D XPoint |
| NVMe | |
| Komponente | PC (dators) |
| Aparatūras šifrēšana | |
| Drošības algoritma atbalstīts | 256-bit AES |
| Lasīšanas ātrums | 2600 MB/s |
| Rakstīšanas ātrums | 2200 MB/s |
| Nejauša lasīšana (4KB) | 575000 Ieejas/Izejas operācijas sekundē |
| Nejauša rakstīšana (4KB) | 550000 Ieejas/Izejas operācijas sekundē |
| Nolasīšanas latentums | 10 mikrosekunde |
| Ierakstīšanas latentums | 10 mikrosekunde |
| PCI Express interfisa datu joslas | x4 |
| Uncorrectable Bit Error Rate (UBER) | < 1 per 10^17 bits read |
| Vidējais laiks starp kļūmēm (MTBF) | 1600000 h |
| Atbalstītās Windows operētājsistēmas | |
| Mac operētājsistēmas atbalstītas | |
| Linux operētājsistēma atbalstīta | |
| TBW vērtējums | 8760000 |
| Tirgus segments | Mobilais |
| SSD ARK ID | 147528 |
| Eksporta kontroles klasifikācijas numurs (ECCN) | 5A992C |
| Commodity Classification Automated Tracking System (CCATS) | G149950 |
| Papildus informācija | |
| Produkta krāsa | Melns |
| Mērķa tirgus | Gaming |
| Pēdējās izmaiņas | 63903513 |
| SSD elektroenerģijas patēriņš (dīkstāvē) | 3.3W |
| Diska ietilpība | 480 GB |
| Secīgā rakstīšana | 2200 MB/s |
| Lasīšana pēc nejaušības principa (8GB span) | 575000 Ieejas/Izejas operācijas sekundē |
| SSD šoks | 1000G (0.5ms) |
| Izstrādājumu īsais vienotais resursu vietrādis (URL) | https://www.intel.com/content/www/us/en/products/docs/memory-storage/solid-state-drives/enthusiast-ssds/optane-ssd-905p-brief.html |
| Izlaides datums | Q2'18 |
| SSD izturības vērtējums | 8.76 PB Written |
| Jaudas patēriņš (aktīvs) | 12,8 W |
| SSD elektroenerģijas patēriņš (aktīvs) | 12.8W |
| SSD aparatūras šifrēšana | AES 256 bit |
| Rakstīšana pēc nejaušības principa (8GB span) | 550000 Ieejas/Izejas operācijas sekundē |
| Secīgā lasīšana | 2600 MB/s |
| Statuss | Launched |
| Izstrādājumu saime | Enthusiast SSDs |
| Izstrādājumu sērija | Intel® Optane™ SSD 905P Series |
| Izstrādājuma koda nosaukums | Mansion Beach |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Jaudas patēriņš (lasa) | 12,8 W |
| Enerģijas patēriņš (idle) | 3,3 W |
| Ārējās vides apstākļi | |
| Darbības temperatūras amplitūda (T-T) | 0 - 85 °C |
| Maksimālā darbības temperatūra | 85 °C |
| Operacionālā vibrācija | 2,17 G |
| Ne-operacionālā vibrācija | 3,13 G |
| Operacionālais trieciens | 1000 G |
| Ne-operacionālais trieciens | 1000 G |
| Trieciens darbības laikā / ārpus darbības laika | 1000G (0.5ms) |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 101 mm |
| Dziļums | 70 mm |
| Augstums | 15 mm |
| Svars | 140 g |
| Tehniskās detaļas | |
| Ilgtspējas sertifikāti | RoHS |
| Loģistiskie dati | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 84717070 |