| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
tietokonekauppa.fi |
INTEL Optane SSD DC P4801X 100GB 2.5inch | €319.40 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| SSD formas standarts | U.2 |
| SDD diskdziņa kapacitāte | 100 GB |
| Interfeiss | PCI Express 3.0 |
| Atmiņas tips | 3D XPoint |
| NVMe | Jā |
| Komponente | Servera/darbstacijas |
| Aparatūras šifrēšana | Jā |
| Drošības algoritma atbalstīts | 256-bit AES |
| Nejauša lasīšana (100% laidums) | 550000 Ieejas/Izejas operācijas sekundē |
| Nejauša rakstīšana (100% laidums) | 250000 Ieejas/Izejas operācijas sekundē |
| Nolasīšanas latentums | 10 mikrosekunde |
| Ierakstīšanas latentums | 12 mikrosekunde |
| End-to-End Data Protection | Jā |
| Pastiprinātas datu aizsardzības pret strāvas pārtraukumiem tehnoloģija | Jā |
| SSD temperatūras novērošana | Jā |
| Uncorrectable Bit Error Rate (UBER) | < 1 per 10^17 bits read |
| Vidējais laiks starp kļūmēm (MTBF) | 2000000 h |
| Tirgus segments | Serveris |
| SSD ARK ID | 149365 |
| Eksporta kontroles klasifikācijas numurs (ECCN) | 5A992C |
| Commodity Classification Automated Tracking System (CCATS) | G149950 |
| Temperature monitoring and logging | Jā |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Jaudas patēriņš (lasa) | 7 W |
| Jaudas patēriņš (raksta) | 7 W |
| Enerģijas patēriņš (idle) | 3 W |
| Ārējās vides apstākļi | |
| Darbības temperatūras amplitūda (T-T) | 0 - 70 °C |
| Maksimālā darbības temperatūra | 70 °C |
| Operacionālā vibrācija | 2,17 G |
| Ne-operacionālā vibrācija | 3,13 G |
| Operacionālais trieciens | 1000 G |
| Ne-operacionālais trieciens | 1000 G |
| Trieciens darbības laikā / ārpus darbības laika | 1000 G/0.5 msec |
| Svars&dimensijas | |
| Augstums | 15 mm |
| Papildus informācija | |
| Procesora tips | Intel Optane DC SSD |
| Intel Rapid Start Technology versija | 0,00 |
| Secīgā rakstīšana | 1000 MB/s |
| Secīgā lasīšana | 2200 MB/s |
| Statuss | Launched |
| SSD aparatūras šifrēšana | AES 256 bit |
| SSD elektroenerģijas patēriņš (aktīvs) | 7 W |
| SSD izturības vērtējums | 10.9 PBW |
| Izlaides datums | Q3'18 |
| SSD šoks | 1000 G/0.5 msec |
| Diska ietilpība | 100 GB |
| Pēdējās izmaiņas | 63903513 |
| SSD elektroenerģijas patēriņš (dīkstāvē) | 3 W |
| Jaudas patēriņš (aktīvs) | 7 W |
| Remote Secure Erase (RSE) tehnoloģijas versija | 0,00 |
| Izstrādājumu saime | Datu centra SSD |
| Izstrādājumu sērija | Intel® Optane™ SSD DC P4801X Series |
| Izstrādājuma koda nosaukums | Cold Stream |
| Zīmolam raksturīgas iezīmes | |
| Intel® Optane™ | Jā |
| Intel® High Endurance Technology (HET) | Jā |
| Intel® Remote Secure Erase | Nē |
| Intel® Rapid Start Technology | Nē |
| Intel® Smart Response Technology | Nē |
| Intel® Smart Response Technology version | 0,00 |
| Loģistiskie dati | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 84717070 |