| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
azerty.nl |
Intel Solid-State Drive D4800 Series - SSD | €2043.15 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| SSD formas standarts | U.2 |
| SDD diskdziņa kapacitāte | 375 GB |
| Interfeiss | PCI Express 3.0 |
| Atmiņas tips | 3D XPoint |
| Drošības algoritma atbalstīts | 256-bit AES |
| Nejauša lasīšana (100% laidums) | 560000 Ieejas/Izejas operācijas sekundē |
| Nejauša rakstīšana (100% laidums) | 540000 Ieejas/Izejas operācijas sekundē |
| Nolasīšanas latentums | 22 mikrosekunde |
| Ierakstīšanas latentums | 29 mikrosekunde |
| End-to-End Data Protection | Jā |
| Pastiprinātas datu aizsardzības pret strāvas pārtraukumiem tehnoloģija | Jā |
| SSD temperatūras novērošana | Jā |
| Uncorrectable Bit Error Rate (UBER) | < 1 per 10^17 bits read |
| Vidējais laiks starp kļūmēm (MTBF) | 2000000 h |
| Eksporta kontroles klasifikācijas numurs (ECCN) | 5A992C |
| Commodity Classification Automated Tracking System (CCATS) | G149950 |
| Temperature monitoring and logging | Jā |
| Ārējās vides apstākļi | |
| Darbības temperatūras amplitūda (T-T) | 0 - 70 °C |
| Maksimālā darbības temperatūra | 70 °C |
| Operacionālā vibrācija | 2,17 G |
| Ne-operacionālā vibrācija | 3,13 G |
| Trieciens darbības laikā / ārpus darbības laika | 1000G |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Enerģijas patēriņš (idle) | 8 W |
| Papildus informācija | |
| Procesora tips | Intel Optane DC SSD |
| Mērķa tirgus | Artificial Intelligence, Cloud Computing, High Performance Computing |
| SSD šoks | 1000G |
| Izstrādājumu īsais vienotais resursu vietrādis (URL) | https://www.intel.com/content/www/us/en/products/docs/memory-storage/solid-state-drives/data-center-ssds/optane-ssd-dc-d4800x-series-brief.html |
| SSD izturības vērtējums | 20.5 PBW |
| SSD elektroenerģijas patēriņš (dīkstāvē) | <8 W |
| Jaudas patēriņš (aktīvs) | 20 W |
| Statuss | Launched |
| Secīgā lasīšana | 2400 MB/s |
| Secīgā rakstīšana | 2400 MB/s |
| Izlaides datums | Q2'19 |
| Izstrādājumu sērija | Intel® Optane™ SSD DC D4800X Series |
| Izstrādājuma koda nosaukums | Cold Stream |
| Svars&dimensijas | |
| Svars | 150 g |
| Zīmolam raksturīgas iezīmes | |
| Intel® Remote Secure Erase | Nē |
| Intel® High Endurance Technology (HET) | Jā |
| Intel® Rapid Start Technology | Nē |
| Intel® Smart Response Technology | Nē |
| Loģistiskie dati | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 84717070 |