| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
tietokonekauppa.fi |
INTEL P3520 SSD DC 1.2TB 2.5in PCIe | €885.10 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| SSD formas standarts | 2.5" |
| SDD diskdziņa kapacitāte | 1200 GB |
| Interfeiss | U.2 |
| Atmiņas tips | MLC |
| Aparatūras šifrēšana | |
| Drošības algoritma atbalstīts | 256-bit AES |
| Lasīšanas ātrums | 1700 MB/s |
| Rakstīšanas ātrums | 1300 MB/s |
| Nejauša lasīšana (100% laidums) | 320000 Ieejas/Izejas operācijas sekundē |
| Nejauša rakstīšana (100% laidums) | 26000 Ieejas/Izejas operācijas sekundē |
| Nolasīšanas latentums | 20 mikrosekunde |
| Ierakstīšanas latentums | 20 mikrosekunde |
| PCI Express interfisa datu joslas | x4 |
| End-to-End Data Protection | |
| Pastiprinātas datu aizsardzības pret strāvas pārtraukumiem tehnoloģija | |
| SSD temperatūras novērošana | |
| Uncorrectable Bit Error Rate (UBER) | < 1 per 10^17 bits read |
| Vidējais laiks starp kļūmēm (MTBF) | 2000000 h |
| TBW vērtējums | 1480 |
| Tirgus segments | Serveris |
| SSD paredzēts | Datu centrs |
| SSD ARK ID | 88732 |
| Temperature monitoring and logging | |
| Papildus informācija | |
| Produkta krāsa | Sudrabs |
| Iekšējs | |
| Diska ietilpība | 1200 GB |
| SSD šoks | 1000 G/0.5msec |
| Secīgā rakstīšana | 1300 MB/s |
| SSD izturības vērtējums | 1480 TBW |
| SSD elektroenerģijas patēriņš (dīkstāvē) | 4W |
| SSD elektroenerģijas patēriņš (aktīvs) | Avg. 11W (Write), 9W (Read) |
| SSD aparatūras šifrēšana | AES 256 bit |
| Pēdējās izmaiņas | 63903513 |
| Secīgā lasīšana | 1700 MB/s |
| Statuss | Launched |
| Izlaides datums | Q3'16 |
| Izstrādājumu saime | Datu centra SSD |
| Izstrādājumu sērija | Intel® SSD DC P3520 Series |
| Izstrādājuma koda nosaukums | Pleasantdale |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Jaudas patēriņš (lasa) | 9 W |
| Jaudas patēriņš (raksta) | 11 W |
| Enerģijas patēriņš (idle) | 4 W |
| Ārējās vides apstākļi | |
| Darbības temperatūras amplitūda (T-T) | 0 - 35 °C |
| Maksimālā darbības temperatūra | 35 °C |
| Operacionālā vibrācija | 2,17 G |
| Ne-operacionālā vibrācija | 3,13 G |
| Operacionālais trieciens | 1000 G |
| Trieciens darbības laikā / ārpus darbības laika | 1000 G/0.5msec |
| Svars&dimensijas | |
| Svars | 125 g |
| Zīmolam raksturīgas iezīmes | |
| Intel® High Endurance Technology (HET) | |
| Loģistiskie dati | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 84717070 |