Ražotājs: Intel
Modelis: SSDPEDMX020T701
EAN: 0735858302449
Intel SSDPEDMX020T701. SDD diskdziņa kapacitāte: 2000 GB, SSD formas standarts: Half-Height/Half-Length (HH/HL), Lasīšanas ātrums: 1700 MB/s, Rakstīšanas ātrums: 1350 MB/s
Nav atrasts neviens piedāvājums...
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
| Īpašības | |
| SSD formas standarts | Half-Height/Half-Length (HH/HL) |
| SDD diskdziņa kapacitāte | 2000 GB |
| Interfeiss | PCI Express |
| Atmiņas tips | MLC |
| Aparatūras šifrēšana | |
| Drošības algoritma atbalstīts | 256-bit AES |
| Lasīšanas ātrums | 1700 MB/s |
| Rakstīšanas ātrums | 1350 MB/s |
| Nejauša lasīšana (100% laidums) | 375000 Ieejas/Izejas operācijas sekundē |
| Nejauša rakstīšana (100% laidums) | 26000 Ieejas/Izejas operācijas sekundē |
| Nolasīšanas latentums | 20 mikrosekunde |
| Ierakstīšanas latentums | 20 mikrosekunde |
| PCI Express interfisa datu joslas | x4 |
| End-to-End Data Protection | |
| Pastiprinātas datu aizsardzības pret strāvas pārtraukumiem tehnoloģija | |
| SSD temperatūras novērošana | |
| Uncorrectable Bit Error Rate (UBER) | < 1 per 10^17 bits read |
| Vidējais laiks starp kļūmēm (MTBF) | 2000000 h |
| TBW vērtējums | 2490 |
| Tirgus segments | Serveris |
| SSD paredzēts | Datu centrs |
| SSD ARK ID | 88733 |
| Temperature monitoring and logging | |
| Papildus informācija | |
| Produkta krāsa | Sudrabs |
| Iekšējs | |
| Diska ietilpība | 2000 GB |
| SSD šoks | 1000 G/0.5msec |
| Secīgā rakstīšana | 1350 MB/s |
| SSD izturības vērtējums | 2490 TBW |
| SSD elektroenerģijas patēriņš (dīkstāvē) | 4W |
| SSD elektroenerģijas patēriņš (aktīvs) | Avg. 12W (Write), 10W (Read) |
| SSD aparatūras šifrēšana | AES 256 bit |
| Pēdējās izmaiņas | 63903513 |
| Secīgā lasīšana | 1700 MB/s |
| Statuss | Launched |
| Izlaides datums | Q3'16 |
| Izstrādājumu saime | Datu centra SSD |
| Izstrādājumu sērija | Intel® SSD DC P3520 Series |
| Izstrādājuma koda nosaukums | Pleasantdale |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Jaudas patēriņš (lasa) | 10 W |
| Jaudas patēriņš (raksta) | 12 W |
| Enerģijas patēriņš (idle) | 4 W |
| Ārējās vides apstākļi | |
| Darbības temperatūras amplitūda (T-T) | 0 - 55 °C |
| Maksimālā darbības temperatūra | 55 °C |
| Operacionālā vibrācija | 2,17 G |
| Ne-operacionālā vibrācija | 3,13 G |
| Operacionālais trieciens | 1000 G |
| Trieciens darbības laikā / ārpus darbības laika | 1000 G/0.5msec |
| Svars&dimensijas | |
| Svars | 190 g |
| Zīmolam raksturīgas iezīmes | |
| Intel® High Endurance Technology (HET) | |
| Loģistiskie dati | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 8523510000 |