Ražotājs: Intel
Modelis: SSDSC2BA400G3
EAN: 0735858256285
Intel SSDSC2BA400G3. SDD diskdziņa kapacitāte: 400 GB, SSD formas standarts: 2.5", Lasīšanas ātrums: 500 MB/s, Rakstīšanas ātrums: 460 MB/s, Datu pārsūtīšanas ātrums: 6 Gbit/s
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
Intel SSDSC2BA400G3 SSD diskdzinis 2.5" 400 GB Serial ATA III MLC | €1182.41 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| SSD formas standarts | 2.5" |
| SDD diskdziņa kapacitāte | 400 GB |
| Interfeiss | Serial ATA III |
| Atmiņas tips | MLC |
| Aparatūras šifrēšana | Jā |
| Drošības algoritma atbalstīts | 256-bit AES |
| Datu pārsūtīšanas ātrums | 6 Gbit/s |
| Lasīšanas ātrums | 500 MB/s |
| Rakstīšanas ātrums | 460 MB/s |
| Nejauša lasīšana (100% laidums) | 75000 Ieejas/Izejas operācijas sekundē |
| Nejauša rakstīšana (100% laidums) | 36000 Ieejas/Izejas operācijas sekundē |
| Nolasīšanas latentums | 50 mikrosekunde |
| Ierakstīšanas latentums | 65 mikrosekunde |
| Litogrāfija | 25 nm |
| End-to-End Data Protection | Jā |
| Pastiprinātas datu aizsardzības pret strāvas pārtraukumiem tehnoloģija | Jā |
| SSD temperatūras novērošana | Jā |
| Uncorrectable Bit Error Rate (UBER) | < 1 per 10^17 bits read |
| Vidējais laiks starp kļūmēm (MTBF) | 2000000 h |
| Tirgus segments | Serveris |
| SSD ARK ID | 71915 |
| Eksporta kontroles klasifikācijas numurs (ECCN) | 5A992C |
| Commodity Classification Automated Tracking System (CCATS) | G147123 |
| Temperature monitoring and logging | Jā |
| Papildus informācija | |
| Produkta krāsa | Sudrabs |
| Procesors litogrāfija | 25 nm |
| Endurance rating | 10 petabaits (petabyte) |
| SSD svars | 73,6 g |
| SSD elektroenerģijas patēriņš (dīkstāvē) | 650 mW |
| Pēdējās izmaiņas | 63903513 |
| SSD sastāvdaļas | Intel NAND Flash Memory Multi-Level Cell (MLC) Technology |
| Diska ietilpība | 400 GB |
| SSD izturības vērtējums | 10 drive writes per day for 5 years |
| Dzimšanas datums | Q4'12 |
| SSD aparatūras šifrēšana | AES 256 bit |
| Izstrādājumu īsais vienotais resursu vietrādis (URL) | http://www.intel.com/content/www/us/en/solid-state-drives/ssd-dc-s3700-brief.html |
| Izstrādājuma nosaukums | Intel SSD DC S3700 Series (400GB, 2.5in SATA 6Gb/s, 25nm, MLC) |
| Secīgā rakstīšana | 460 MB/s |
| Izlaides datums | Q4'12 |
| Statuss | Discontinued |
| SSD šoks | 1,000 G/0.5 msec |
| SSD elektroenerģijas patēriņš (aktīvs) | 5.4 W |
| Intel Rapid Start Technology versija | 0,00 |
| Jaudas patēriņš (aktīvs) | 5,4 W |
| Secīgā lasīšana | 500 MB/s |
| Izstrādājumu saime | Datu centra SSD |
| Izstrādājumu sērija | Intel DC S3700 |
| Izstrādājuma koda nosaukums | Taylorsville |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Jaudas patēriņš (lasa) | 5,4 W |
| Enerģijas patēriņš (idle) | 0,65 W |
| Ārējās vides apstākļi | |
| Darbības temperatūras amplitūda (T-T) | 0 - 70 °C |
| Maksimālā darbības temperatūra | 70 °C |
| Operacionālā vibrācija | 2,17 G |
| Ne-operacionālā vibrācija | 3,13 G |
| Operacionālais trieciens | 1000 G |
| Ne-operacionālais trieciens | 1000 G |
| Trieciens darbības laikā / ārpus darbības laika | 1,000 G/0.5 msec |
| Svars&dimensijas | |
| Svars | 73,6 g |
| Zīmolam raksturīgas iezīmes | |
| Intel® Rapid Start Technology | Nē |
| Intel® High Endurance Technology (HET) | Jā |
| Loģistiskie dati | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 84717070 |