Ražotājs: Intel
Modelis: SSDSC2BW480H601
EAN: 0735858292719
Intel SSDSC2BW480H601. SDD diskdziņa kapacitāte: 480 GB, SSD formas standarts: 2.5", Lasīšanas ātrums: 540 MB/s, Rakstīšanas ātrums: 490 MB/s, Datu pārsūtīšanas ātrums: 6 Gbit/s
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
Intel SSDSC2BW480H601 SSD diskdzinis 2.5" 480 GB Serial ATA III MLC | €248.49 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| SSD formas standarts | 2.5" |
| SDD diskdziņa kapacitāte | 480 GB |
| Interfeiss | Serial ATA III |
| Atmiņas tips | MLC |
| Aparatūras šifrēšana | |
| Drošības algoritma atbalstīts | 256-bit AES |
| Datu pārsūtīšanas ātrums | 6 Gbit/s |
| Lasīšanas ātrums | 540 MB/s |
| Rakstīšanas ātrums | 490 MB/s |
| Nejauša lasīšana (4KB) | 48000 Ieejas/Izejas operācijas sekundē |
| Nejauša rakstīšana (4KB) | 37000 Ieejas/Izejas operācijas sekundē |
| Piekļuves laiks | 500 ms |
| Nolasīšanas latentums | 80 mikrosekunde |
| Ierakstīšanas latentums | 85 mikrosekunde |
| Litogrāfija | 16 nm |
| End-to-End Data Protection | |
| Pastiprinātas datu aizsardzības pret strāvas pārtraukumiem tehnoloģija | |
| SSD temperatūras novērošana | |
| Uncorrectable Bit Error Rate (UBER) | < 1 per 10^16 bits read |
| Vidējais laiks starp kļūmēm (MTBF) | 1200000 h |
| Tirgus segments | Mobilais |
| SSD paredzēts | Patērētājs |
| SSD ARK ID | 86729 |
| Eksporta kontroles klasifikācijas numurs (ECCN) | 5A992C |
| Commodity Classification Automated Tracking System (CCATS) | G400878-1 |
| Temperature monitoring and logging | |
| Papildus informācija | |
| Produkta krāsa | Sudrabs |
| Iekšējs | |
| Procesors litogrāfija | 16 nm |
| Cietā diska ietilpība | 480 GB |
| Pēdējās izmaiņas | 63903513 |
| Jaudas patēriņš (aktīvs) | 165 W |
| Dzimšanas datums | Q2'15 |
| Diska ietilpība | 480 GB |
| Rakstīšana pēc nejaušības principa (8GB span) | 37000 Ieejas/Izejas operācijas sekundē |
| Lasīšana pēc nejaušības principa (8GB span) | 48000 Ieejas/Izejas operācijas sekundē |
| SSD šoks | 1500 G/0.5 ms |
| Izstrādājuma nosaukums | Intel SSD 535 Series (480GB, 2.5in SATA 6Gb/s, 16nm, MLC) |
| Izlaides datums | Q2'15 |
| SSD elektroenerģijas patēriņš (dīkstāvē) | 55 mW typical |
| SSD elektroenerģijas patēriņš (aktīvs) | 165 mW typical |
| Statuss | Discontinued |
| Secīgā lasīšana | 540 MB/s |
| Secīgā rakstīšana | 490 MB/s |
| Intel Rapid Start Technology versija | 1,00 |
| SSD aparatūras šifrēšana | AES 256 bit |
| Izstrādājumu īsais vienotais resursu vietrādis (URL) | http://www.intel.com/content/www/us/en/solid-state-drives/ssd-535-brief.html |
| Izstrādājumu saime | Patērētāja SSD |
| Izstrādājumu sērija | Intel 535 |
| Izstrādājuma koda nosaukums | Temple Star |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Darbības spriegums | 5 V |
| Jaudas patēriņš (lasa) | 0,165 W |
| Jaudas patēriņš (raksta) | 0,165 W |
| Enerģijas patēriņš (guļošais režīms) | 0,005 W |
| Enerģijas patēriņš (idle) | 0,055 W |
| Ārējās vides apstākļi | |
| Darbības temperatūras amplitūda (T-T) | 0 - 70 °C |
| Maksimālā darbības temperatūra | 70 °C |
| Darbības relatīvā mitruma amplitūda | 5 - 95 % |
| Uzglabāšanas relatīvā mitruma amplitūda | 5 - 95 % |
| Operacionālā vibrācija | 2,17 G |
| Ne-operacionālā vibrācija | 3,13 G |
| Operacionālais trieciens | 1500 G |
| Ne-operacionālais trieciens | 1500 G |
| Trieciens darbības laikā / ārpus darbības laika | 1500 G/0.5 ms |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 69,9 mm |
| Dziļums | 100,5 mm |
| Augstums | 7 mm |
| Svars | 78 g |
| Zīmolam raksturīgas iezīmes | |
| Intel® High Endurance Technology (HET) | |
| Intel® Rapid Start Technology | |
| Intel® Smart Response Technology version | 1,00 |
| Intel® Smart Response Technology | |
| Loģistiskie dati | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 8523510000 |