Ražotājs: Intel
Modelis: SSDSCKKW512G8X1
EAN: 0735858342674
Intel SSDSCKKW512G8X1. SDD diskdziņa kapacitāte: 512 GB, SSD formas standarts: M.2, Lasīšanas ātrums: 550 MB/s, Rakstīšanas ātrums: 500 MB/s, Komponente: PC / portatīvais dators
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
tietokonekauppa.fi |
SSD 545S SERIES 512GB PCIE M2 INT | €159.00 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| SSD formas standarts | M.2 |
| SDD diskdziņa kapacitāte | 512 GB |
| Interfeiss | Serial ATA III |
| Atmiņas tips | 3D TLC |
| NVMe | |
| Komponente | PC / portatīvais dators |
| Drošības algoritma atbalstīts | 256-bit AES |
| Lasīšanas ātrums | 550 MB/s |
| Rakstīšanas ātrums | 500 MB/s |
| Nejauša lasīšana (8KB) | 75000 Ieejas/Izejas operācijas sekundē |
| Nejauša rakstīšana (8KB) | 85000 Ieejas/Izejas operācijas sekundē |
| Nolasīšanas latentums | 50 mikrosekunde |
| Ierakstīšanas latentums | 60 mikrosekunde |
| End-to-End Data Protection | |
| Pastiprinātas datu aizsardzības pret strāvas pārtraukumiem tehnoloģija | |
| SSD temperatūras novērošana | |
| Uncorrectable Bit Error Rate (UBER) | < 1 per 10^15 bits read |
| Vidējais laiks starp kļūmēm (MTBF) | 1600000 h |
| Tirgus segments | Mobilais |
| SSD ARK ID | 125022 |
| Sertifikācija | UL, CE, RCM, BSMI, KCC, WHCK / WHLK, VCCI |
| Temperature monitoring and logging | |
| Papildus informācija | |
| Produkta krāsa | Melns, Zaļš |
| Izlaides datums | Q4'17 |
| Remote Secure Erase (RSE) tehnoloģijas versija | 0,00 |
| Diska ietilpība | 512 GB |
| SSD elektroenerģijas patēriņš (dīkstāvē) | 40mW |
| SSD aparatūras šifrēšana | AES 256 bit |
| SSD elektroenerģijas patēriņš (aktīvs) | 4.5W |
| Statuss | Launched |
| Izstrādājumu īsais vienotais resursu vietrādis (URL) | https://www.intel.com/content/www/us/en/support/articles/000005884/memory-and-storage.html |
| SSD šoks | 1500 G (Max) at 0.5 msec |
| Intel Rapid Start Technology versija | 1,00 |
| Lasīšana pēc nejaušības principa (8GB span) | 75000 Ieejas/Izejas operācijas sekundē |
| SSD izturības vērtējums | 288 TBW |
| Rakstīšana pēc nejaušības principa (8GB span) | 85000 Ieejas/Izejas operācijas sekundē |
| Secīgā rakstīšana | 500 MB/s |
| Secīgā lasīšana | 550 MB/s |
| Pēdējās izmaiņas | 63903513 |
| Izstrādājumu saime | Patērētāja SSD |
| Izstrādājumu sērija | Intel® SSD 545s Series |
| Izstrādājuma koda nosaukums | Liberty Harbor |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Strāvas patēriņš (vidējais) | 4,5 W |
| Enerģijas patēriņš (idle) | 0,04 W |
| Ārējās vides apstākļi | |
| Darbības temperatūras amplitūda (T-T) | 0 - 70 °C |
| Maksimālā darbības temperatūra | 70 °C |
| Operacionālā vibrācija | 2,17 G |
| Ne-operacionālā vibrācija | 3,13 G |
| Ne-operacionālais trieciens | 1500 G |
| Trieciens darbības laikā / ārpus darbības laika | 1500 G (Max) at 0.5 msec |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 22 mm |
| Dziļums | 80 mm |
| Svars | 6 g |
| Tehniskās detaļas | |
| Ilgtspējas sertifikāti | RoHS |
| Zīmolam raksturīgas iezīmes | |
| Intel® High Endurance Technology (HET) | |
| Intel® Remote Secure Erase | |
| Intel® Rapid Start Technology | |
| Intel® Smart Response Technology | |
| Intel® Smart Response Technology version | 1,00 |
| Loģistiskie dati | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 84717070 |