Nav atrasts neviens piedāvājums...
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
| Īpašības | |
| SSD formas standarts | 3.5" |
| SDD diskdziņa kapacitāte | 120 GB |
| Interfeiss | SATA |
| Atmiņas tips | MLC |
| Papildus informācija | |
| Iekšējs | |
| Ārējās vides apstākļi | |
| Darbības temperatūras amplitūda (T-T) | 0 - 70 °C |
| Darbības relatīvā mitruma amplitūda | 8 - 85 % |
| Maksimālais darbības augstums | 3050 m |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 69,8 mm |
| Dziļums | 100,5 mm |
| Augstums | 7 mm |
| Svars | 71,7 g |
| Loģistiskie dati | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 84717070 |