Ražotājs: Lenovo
Modelis: 4XB0K26784
EAN: 0889955031464
Lenovo 4XB0K26784. SDD diskdziņa kapacitāte: 1000 GB, SSD formas standarts: 2.5", Lasīšanas ātrums: 560 MB/s, Rakstīšanas ātrums: 510 MB/s, Datu pārsūtīšanas ātrums: 6 Gbit/s
Nav atrasts neviens piedāvājums...
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
| Īpašības | |
| SSD formas standarts | 2.5" |
| SDD diskdziņa kapacitāte | 1000 GB |
| Interfeiss | Serial ATA III |
| Drošības algoritma atbalstīts | Netiek atbalstīts |
| Datu pārsūtīšanas ātrums | 6 Gbit/s |
| Lasīšanas ātrums | 560 MB/s |
| Rakstīšanas ātrums | 510 MB/s |
| Nejauša lasīšana (4KB) | 100000 Ieejas/Izejas operācijas sekundē |
| Nejauša rakstīšana (4KB) | 88000 Ieejas/Izejas operācijas sekundē |
| Vidējais laiks starp kļūmēm (MTBF) | 1500000 h |
| Savienojamie produkti | ThinkStation P500, P700, P900 |
| Papildus informācija | |
| Iekšējs | |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Jaudas patēriņš (lasa) | 5,2 W |
| Jaudas patēriņš (raksta) | 5,2 W |
| Svars&dimensijas | |
| Augstums | 7 mm |
| Ārējās vides apstākļi | |
| Ne-operacionālā vibrācija | 3,13 G |
| Ne-operacionālais trieciens | 1500 G |
| Loģistiskie dati | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 84717070 |