| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
tietokonekauppa.fi |
LENOVO ThinkStation 512GB PCIe NVMe M.2 80mm SSD | €614.30 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| SSD formas standarts | M.2 |
| SDD diskdziņa kapacitāte | 512 GB |
| Interfeiss | PCI Express |
| NVMe | |
| Komponente | Servera/darbstacijas |
| Datu pārsūtīšanas ātrums | 32 Gbit/s |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Strāvas patēriņš (vidējais) | 6,5 W |
| Enerģijas patēriņš (idle) | 1,7 W |
| Ārējās vides apstākļi | |
| Darbības temperatūras amplitūda (T-T) | 0 - 70 °C |
| Darbības relatīvā mitruma amplitūda | 5 - 95 % |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 22 mm |
| Dziļums | 80 mm |
| Augstums | 2,38 mm |
| Svars | 10 g |
| Loģistiskie dati | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 84717070 |