Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| SSD formas standarts | M.2 |
| SDD diskdziņa kapacitāte | 256 GB |
| Interfeiss | PCI Express 4.0 |
| NVMe | Jā |
| Komponente | PC (dators) |
| Lasīšanas ātrums | 3300 MB/s |
| Rakstīšanas ātrums | 1250 MB/s |
| Sertifikācija | CE/UKCA/FCC/IC/RCM/Morocco/KC/VCCI/BSMI/c-UL-us/CE/UKCA/TUV-GS/CB |
| Savienojamie produkti | ThinkCentre |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 80 mm |
| Dziļums | 22 mm |
| Augstums | 2,38 mm |
| Svars | 6,5 g |
| Ārējās vides apstākļi | |
| Darbības temperatūras amplitūda (T-T) | 0 - 80 °C |
| Darbības relatīvā mitruma amplitūda | 5 - 95 % |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iepakojuma platums | 177 mm |
| Iepakojuma dziļums | 144 mm |
| Iepakojuma augstums | 53 mm |
| Iepakojuma svars | 120 g |
| Iepakojuma tips | Kaste |