| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.topbiz.fr |
Lenovo 4XB1L68662 disque SSD M.2 1 To PCI Express 4.0 | €186.79 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| SSD formas standarts | M.2 |
| SDD diskdziņa kapacitāte | 1 TB |
| Interfeiss | PCI Express 4.0 |
| Komponente | PC / portatīvais dators |
| Sertifikācija | CE/UKCA/FCC/IC/RCM/Morocco/KC/VCCI/BSMI/c-UL-us/CE/UKCA/TUV-GS/CB |
| Ārējās vides apstākļi | |
| Darbības temperatūras amplitūda (T-T) | 0 - 80 °C |
| Darbības relatīvā mitruma amplitūda | 5 - 95 % |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 80 mm |
| Dziļums | 22 mm |
| Augstums | 2,38 mm |
| Svars | 6,5 g |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iepakojuma platums | 177 mm |
| Iepakojuma dziļums | 144 mm |
| Iepakojuma augstums | 53 mm |
| Iepakojuma svars | 120 g |