Ražotājs: Lenovo
Modelis: 4XB7A10196
EAN: 0889488468980
Lenovo 4XB7A10196. SDD diskdziņa kapacitāte: 480 GB, SSD formas standarts: 2.5", Lasīšanas ātrums: 550 MB/s, Rakstīšanas ātrums: 520 MB/s, Datu pārsūtīšanas ātrums: 6 Gbit/s, Komponente: Servera/darbstacijas
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
tietokonekauppa.fi |
LENOVO ThinkSystem PM883 480GB SATA SSD | €847.30 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| SSD formas standarts | 2.5" |
| SDD diskdziņa kapacitāte | 480 GB |
| Interfeiss | Serial ATA III |
| NVMe | |
| Komponente | Servera/darbstacijas |
| Datu pārsūtīšanas ātrums | 6 Gbit/s |
| Lasīšanas ātrums | 550 MB/s |
| Rakstīšanas ātrums | 520 MB/s |
| Nejauša lasīšana (4KB) | 98000 Ieejas/Izejas operācijas sekundē |
| Nejauša rakstīšana (4KB) | 24000 Ieejas/Izejas operācijas sekundē |
| Nolasīšanas latentums | 120 mikrosekunde |
| Ierakstīšanas latentums | 40 mikrosekunde |
| Karstā pārnese (hot-swap) | |
| Uncorrectable Bit Error Rate (UBER) | < 1 per 10^17 bits read |
| Vidējais laiks starp kļūmēm (MTBF) | 2000000 h |
| Sertifikācija | UL TUV FCC CE Mark C-Tick Mark BSMI (Taiwan) KCC (Korea EMI) |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Jaudas patēriņš (lasa) | 2,3 W |
| Jaudas patēriņš (raksta) | 2,9 W |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 70 mm |
| Dziļums | 100 mm |
| Augstums | 7 mm |
| Svars | 58 g |
| Ārējās vides apstākļi | |
| Operacionālā vibrācija | 2,17 G |
| Operacionālais trieciens | 1500 G |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iepakojuma platums | 133 mm |
| Iepakojuma dziļums | 174 mm |
| Iepakojuma augstums | 63 mm |
| Iepakojuma svars | 433 g |
| Loģistiskie dati | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 84717070 |