| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
azerty.nl |
Intel P5500 Entry - SSD | €3313.38 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| SSD formas standarts | U.2 |
| SDD diskdziņa kapacitāte | 1,92 TB |
| Interfeiss | PCI Express 4.0 |
| Atmiņas tips | TLC 3D NAND |
| NVMe | Jā |
| Komponente | Servera/darbstacijas |
| Nejauša lasīšana (4KB) | 400000 Ieejas/Izejas operācijas sekundē |
| Nejauša rakstīšana (4KB) | 59000 Ieejas/Izejas operācijas sekundē |
| Nejaušs latentums - lasīšana (maks.) | 78 mikrosekunde |
| Nejaušs latentums - rakstīšana (maks.) | 22 mikrosekunde |
| Sekvenciāls latentums - lasīšana (maks.) | 10 mikrosekunde |
| Sekvenciāls latentums - rakstīšana (maks.) | 12 mikrosekunde |
| S.M.A.R.T. atbalsts | Jā |
| Karstā pārnese (hot-swap) | Jā |
| Uncorrectable Bit Error Rate (UBER) | < 1 per 10^17 bits read |
| Vidējais laiks starp kļūmēm (MTBF) | 2000000 h |
| Sertifikācija | FCC Title 47, Part 15B, Class B CA/CSA-CEI/IEC CISPR 22:02 EN 55024: 1998 EN 55022: 2006 EN-60950-1 2nd Edition UL/CSA EN-60950-1 2nd Edition Low Voltage Directive 2006/95/EC C-Tick: AS/NZS3584 BSMI: CNS 13438 KCC Article 11.1 RoHS DIRECTIVE 2011/65/EU WEEE Directive 2002/96/EC |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Jaudas patēriņš (lasa) | 8,5 W |
| Jaudas patēriņš (raksta) | 15 W |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 70 mm |
| Dziļums | 100 mm |
| Augstums | 15 mm |
| Svars | 146 g |
| Ārējās vides apstākļi | |
| Darbības temperatūras amplitūda (T-T) | 0 - 70 °C |
| Darbības relatīvā mitruma amplitūda | 5 - 90 % |
| Operacionālā vibrācija | 2,17 G |
| Operacionālais trieciens | 1000 G |
| Maksimālais darbības augstums | 3048 m |
| Papildus informācija | |
| Endurance rating | 3,5 petabaits (petabyte) |
| Tehniskās detaļas | |
| Ilgtspējas sertifikāti | TCO |