Ražotājs: Lenovo
Modelis: 4XB7A38145
EAN: 0889488504596
Lenovo 4XB7A38145. SDD diskdziņa kapacitāte: 3840 GB, SSD formas standarts: 2.5", Lasīšanas ātrums: 540 MB/s, Rakstīšanas ātrums: 265 MB/s, Datu pārsūtīšanas ātrums: 6 Gbit/s, Komponente: Servera/darbstacijas
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
macle-shop.de |
LENOVO THINKSYSTEM 5210 ENTRY SSD 3.84TB SATA 6Gb/s 2.5'' | €691.09 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| SSD formas standarts | 2.5" |
| SDD diskdziņa kapacitāte | 3840 GB |
| Interfeiss | Serial ATA III |
| Atmiņas tips | QLC 3D NAND |
| NVMe | |
| Komponente | Servera/darbstacijas |
| Aparatūras šifrēšana | |
| Drošības algoritma atbalstīts | 256-bit AES |
| Datu pārsūtīšanas ātrums | 6 Gbit/s |
| Lasīšanas ātrums | 540 MB/s |
| Rakstīšanas ātrums | 265 MB/s |
| Nejauša lasīšana (4KB) | 83000 Ieejas/Izejas operācijas sekundē |
| Nejauša rakstīšana (4KB) | 2000 Ieejas/Izejas operācijas sekundē |
| Nolasīšanas latentums | 500 mikrosekunde |
| Ierakstīšanas latentums | 530 mikrosekunde |
| Hot-Plug atbalsts | |
| Uncorrectable Bit Error Rate (UBER) | < 1 per 10^17 bits read |
| Vidējais laiks starp kļūmēm (MTBF) | 2000000 h |
| Savienojamie produkti | ThinkSystem |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Jaudas patēriņš (lasa) | 2,8 W |
| Jaudas patēriņš (raksta) | 6,3 W |
| Enerģijas patēriņš (idle) | 1,5 W |
| Ārējās vides apstākļi | |
| Darbības temperatūras amplitūda (T-T) | 0 - 70 °C |
| Uzglabāšanas temperatūras amplitūda (T-T) | -40 - 85 °C |
| Darbības relatīvā mitruma amplitūda | 5 - 95 % |
| Ne-operacionālā vibrācija | 3,13 G |
| Ne-operacionālais trieciens | 1500 G |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 69,8 mm |
| Dziļums | 100,5 mm |
| Augstums | 7 mm |
| Svars | 70 g |
| Loģistiskie dati | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 84717070 |