| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.pure-gaming.fr |
Lenovo 4XB7A80341 disque SSD 2.5" 1,6 To SAS V-NAND TLC | €1318.90 |
|
www.topbiz.fr |
Lenovo 4XB7A80341 disque SSD 2.5" 1,6 To SAS V-NAND TLC | €3139.69 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| SSD formas standarts | 2.5" |
| SDD diskdziņa kapacitāte | 1,6 TB |
| Interfeiss | SAS |
| Atmiņas tips | V-NAND TLC |
| Komponente | Servera/darbstacijas |
| Datu pārsūtīšanas ātrums | 24 Gbit/s |
| Nejauša lasīšana (4KB) | 420000 Ieejas/Izejas operācijas sekundē |
| Nejauša rakstīšana (4KB) | 195000 Ieejas/Izejas operācijas sekundē |
| Nolasīšanas latentums | 120 mikrosekunde |
| Ierakstīšanas latentums | 45 mikrosekunde |
| S.M.A.R.T. atbalsts | |
| Karstā pārnese (hot-swap) | |
| Vidējais laiks starp kļūmēm (MTBF) | 2000000 h |
| Sertifikācija | RoHS UL TUV FCC IC CB CE Mark C-Tick Mark BSMI (Taiwan) KCC (Korea EMI) VCCI |
| Savienojamie produkti | ThinkSystem |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Jaudas patēriņš (lasa) | 11,5 W |
| Jaudas patēriņš (raksta) | 14,7 W |
| Ārējās vides apstākļi | |
| Darbības temperatūras amplitūda (T-T) | 0 - 70 °C |
| Uzglabāšanas temperatūras amplitūda (T-T) | -40 - 85 °C |
| Darbības relatīvā mitruma amplitūda | 5 - 95 % |
| Ne-operacionālais trieciens | 1500 G |
| Maksimālais darbības augstums | 4572 m |