| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
macle-shop.de |
LENOVO SSD 960GB RI SATA 6Gb/s 2.5'' | €384.61 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| SSD formas standarts | 2.5" |
| SDD diskdziņa kapacitāte | 960 GB |
| Interfeiss | Serial ATA III |
| Atmiņas tips | 3D TLC NAND |
| Komponente | Servera/darbstacijas |
| Nejauša lasīšana (4KB) | 95000 Ieejas/Izejas operācijas sekundē |
| Nejauša rakstīšana (4KB) | 33000 Ieejas/Izejas operācijas sekundē |
| Nolasīšanas latentums | 170 mikrosekunde |
| Ierakstīšanas latentums | 80 mikrosekunde |
| S.M.A.R.T. atbalsts | |
| Karstā pārnese (hot-swap) | |
| Vidējais laiks starp kļūmēm (MTBF) | 3000000 h |
| Sertifikācija | Micron Green Standard Built with sulfur resistant resistors CE (Europe): EN 55032 Class B, RoHS UKCA (UK): SI 2016/1091 Class B and SI 2012/3032 RoHS FCC: CFR Title 47, Part 15 Class B UL/cUL: approval to UL-60950-1, 2nd Edition, IEC 60950-1:2005 (2nd Edition); EN 60950-1 (2006) + A11:2009+ A1:2010 + A12:2011 + A2:2013 BSMI (Taiwan): approval to CNS 13438 Class B and CNS 15663 RCM (Australia, New Zealand): AS/NZS CISPR32 Class B KC RRA (Korea): approval to KN32 Class B, KN 35 Class B W.E.E.E.: compliance with EU WEEE directive 2012/19/EC TUV (Germany): approval to IEC60950/EN60950 VCCI (Japan): 2015-04 Class B IC (Canada): ICES-003 Class B Morocco: approval to EN55032/EN55024 Class B UkrSEPRO (Ukraine): EN55032 Class B, IEC60950/EN60950, RoHS (Resolution 2017 No. 139) |
| Savienojamie produkti | ThinkSystem |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Jaudas patēriņš (lasa) | 2,8 W |
| Jaudas patēriņš (raksta) | 3,1 W |
| Ārējās vides apstākļi | |
| Darbības temperatūras amplitūda (T-T) | 0 - 70 °C |
| Uzglabāšanas temperatūras amplitūda (T-T) | -40 - 85 °C |
| Darbības relatīvā mitruma amplitūda | 5 - 95 % |
| Ne-operacionālais trieciens | 1500 G |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 70 mm |
| Dziļums | 100 mm |
| Augstums | 7 mm |
| Svars | 70 g |