Ražotājs: Lenovo
Modelis: 7N47A00099
EAN: 0889488432301
Lenovo 7N47A00099. SDD diskdziņa kapacitāte: 240 GB, SSD formas standarts: 2.5", Lasīšanas ātrums: 450 MB/s, Rakstīšanas ātrums: 380 MB/s, Datu pārsūtīšanas ātrums: 6 Gbit/s, Komponente: Servera/darbstacijas
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
macle-shop.de |
LENOVO SSD 240GB SATA 6Gb/s 2.5'' | €157.45 |
|
www.pc21.fr |
Lenovo 7N47A00099 SSD diskdzinis 2.5" 240 GB Serial ATA III | €185.49 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| SSD formas standarts | 2.5" |
| SDD diskdziņa kapacitāte | 240 GB |
| Interfeiss | Serial ATA III |
| Komponente | Servera/darbstacijas |
| Datu pārsūtīšanas ātrums | 6 Gbit/s |
| Lasīšanas ātrums | 450 MB/s |
| Rakstīšanas ātrums | 380 MB/s |
| Nejauša lasīšana (4KB) | 67500 Ieejas/Izejas operācijas sekundē |
| Nejauša rakstīšana (4KB) | 17000 Ieejas/Izejas operācijas sekundē |
| Nolasīšanas latentums | 40 mikrosekunde |
| Ierakstīšanas latentums | 42 mikrosekunde |
| Karstā pārnese (hot-swap) | |
| Vidējais laiks starp kļūmēm (MTBF) | 2000000 h |
| Papildus informācija | |
| Produkta krāsa | Melns, Metālisks |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Strāvas patēriņš (vidējais) | 3,5 W |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 174 mm |
| Dziļums | 133 mm |
| Augstums | 63 mm |
| Svars | 434 g |
| Ārējās vides apstākļi | |
| Darbības temperatūras amplitūda (T-T) | 0 - 70 °C |
| Darbības relatīvā mitruma amplitūda | 5 - 95 % |
| Operacionālā vibrācija | 2,17 G |
| Ne-operacionālā vibrācija | 3,13 G |
| Operacionālais trieciens | 1000 G |
| Maksimālais darbības augstums | 3050 m |