Ražotājs: Lenovo
Modelis: 7SD7A05712
EAN: 0889488454648
Lenovo 7SD7A05712. SDD diskdziņa kapacitāte: 960 GB, SSD formas standarts: 2.5", Lasīšanas ātrums: 500 MB/s, Rakstīšanas ātrums: 490 MB/s, Datu pārsūtīšanas ātrums: 6 Gbit/s, Komponente: Servera/darbstacijas
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
Lenovo 7SD7A05712 SSD diskdzinis 2.5" 960 GB Serial ATA III 3D TLC | €2400.56 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| SSD formas standarts | 2.5" |
| SDD diskdziņa kapacitāte | 960 GB |
| Interfeiss | Serial ATA III |
| Atmiņas tips | 3D TLC |
| Komponente | Servera/darbstacijas |
| Aparatūras šifrēšana | |
| Drošības algoritma atbalstīts | 256-bit AES |
| Datu pārsūtīšanas ātrums | 6 Gbit/s |
| Lasīšanas ātrums | 500 MB/s |
| Rakstīšanas ātrums | 490 MB/s |
| Nejauša lasīšana (4KB) | 72000 Ieejas/Izejas operācijas sekundē |
| Nejauša rakstīšana (4KB) | 65000 Ieejas/Izejas operācijas sekundē |
| S.M.A.R.T. atbalsts | |
| End-to-End Data Protection | |
| Vidējais laiks starp kļūmēm (MTBF) | 2000000 h |
| Papildus informācija | |
| Produkta krāsa | Sudrabs |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Jaudas patēriņš (raksta) | 4,8 W |
| Ārējās vides apstākļi | |
| Darbības temperatūras amplitūda (T-T) | 0 - 70 °C |
| Darbības relatīvā mitruma amplitūda | 5 - 95 % |
| Operacionālā vibrācija | 2,17 G |
| Operacionālais trieciens | 1000 G |
| Maksimālais darbības augstums | 3050 m |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 70 mm |
| Dziļums | 100 mm |
| Augstums | 7 mm |
| Svars | 63 g |