| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
macle-shop.de |
LENOVO SSD 480GB S3500 ENTERPRISE VALUE HOT SWAP 2.5'' SATA-600 | €683.88 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| SSD formas standarts | 2.5" |
| SDD diskdziņa kapacitāte | 480 GB |
| Interfeiss | Serial ATA III |
| Atmiņas tips | MLC |
| Drošības algoritma atbalstīts | 256-bit AES |
| Datu pārsūtīšanas ātrums | 6 Gbit/s |
| Lasīšanas ātrums | 500 MB/s |
| Rakstīšanas ātrums | 410 MB/s |
| Nejauša lasīšana (4KB) | 75000 Ieejas/Izejas operācijas sekundē |
| Nejauša rakstīšana (4KB) | 11000 Ieejas/Izejas operācijas sekundē |
| Litogrāfija | 20 nm |
| S.M.A.R.T. atbalsts | |
| Papildus informācija | |
| Iekšējs | |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 70 mm |
| Dziļums | 100 mm |
| Augstums | 7 mm |
| Svars | 70 g |