Ražotājs: MSI
Modelis: S78-440Q450-P83
EAN: 4711377022330
MSI Spatium M371 NVMe M.2 2TB. SDD diskdziņa kapacitāte: 2 TB, SSD formas standarts: M.2, Lasīšanas ātrums: 2350 MB/s, Rakstīšanas ātrums: 1900 MB/s, Komponente: PC / portatīvais dators
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| SSD formas standarts | M.2 |
| SDD diskdziņa kapacitāte | 2 TB |
| Interfeiss | PCI Express 4.0 |
| Atmiņas tips | 3D NAND |
| NVMe | Jā |
| NVMe versija | 1.3 |
| Komponente | PC / portatīvais dators |
| Aparatūras šifrēšana | Jā |
| Lasīšanas ātrums | 2350 MB/s |
| Rakstīšanas ātrums | 1900 MB/s |
| Nejauša lasīšana (4KB) | 9000 Ieejas/Izejas operācijas sekundē |
| Nejauša rakstīšana (4KB) | 350000 Ieejas/Izejas operācijas sekundē |
| Kontrollera tips | Phison E13T |
| PCI Express interfisa datu joslas | x4 |
| TRIM atbalsts | Jā |
| S.M.A.R.T. atbalsts | Jā |
| ECC | Jā |
| Vidējais laiks starp kļūmēm (MTBF) | 1500000 h |
| TBW vērtējums | 480 |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Strāvas patēriņš (maks) | 2,4 W |
| Ārējās vides apstākļi | |
| Darbības temperatūras amplitūda (T-T) | 0 - 70 °C |
| Uzglabāšanas temperatūras amplitūda (T-T) | -40 - 85 °C |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 22 mm |
| Dziļums | 80 mm |
| Augstums | 2,15 mm |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iepakojuma tips | Piekarama kaste |