Ražotājs: MSI
Modelis: SPATIUM M461 PCIE 4.0 NVME M.2 4TB
EAN: 4711377062428
MSI SPATIUM M461 PCIe 4.0 NVMe M.2 4TB. SDD diskdziņa kapacitāte: 4 TB, SSD formas standarts: M.2, Lasīšanas ātrums: 5000 MB/s, Rakstīšanas ātrums: 4200 MB/s, Komponente: PC / portatīvais dators
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
intop.lt |
Dysk MSI SSD Disk MSI SPACE M461 4TB PCIe 4.0 NVMe M.2 2280 (5000/4200 MB/s) 3D NAND SSD | €353.90 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| SSD formas standarts | M.2 |
| SDD diskdziņa kapacitāte | 4 TB |
| Interfeiss | PCI Express 4.0 |
| Atmiņas tips | 3D NAND |
| NVMe | Jā |
| NVMe versija | 1.4 |
| Komponente | PC / portatīvais dators |
| Lasīšanas ātrums | 5000 MB/s |
| Rakstīšanas ātrums | 4200 MB/s |
| Nejauša lasīšana (4KB) | 600000 Ieejas/Izejas operācijas sekundē |
| Nejauša rakstīšana (4KB) | 850000 Ieejas/Izejas operācijas sekundē |
| Kontrollera tips | Phison E21T |
| PCI Express interfisa datu joslas | x4 |
| M.2 SSD izmērs | 2280 (22 x 80 mm) |
| TRIM atbalsts | Jā |
| S.M.A.R.T. atbalsts | Jā |
| ECC | Jā |
| End-to-End Data Protection | Jā |
| Vidējais laiks starp kļūmēm (MTBF) | 1500000 h |
| TBW vērtējums | 900 |
| Ārējās vides apstākļi | |
| Darbības temperatūras amplitūda (T-T) | 0 - 70 °C |
| Uzglabāšanas temperatūras amplitūda (T-T) | -40 - 85 °C |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 22 mm |
| Dziļums | 80 mm |
| Augstums | 2,15 mm |
| Tehniskās detaļas | |
| Garantijas periods | 5 gads(i) |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iepakojuma tips | Kaste |